فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

التهاب معکوس در بازار فولاد

. ارسال شده در اخبار عمومی.

محمدحسین بابالو

نگاهی به انتشار خبرهایی از تغییر نسبت قیمتی برای سنگ‌آهن و گندله و تصمیماتی دیگر در حوزه مصنوعات فولادی نشان می‌دهد که هنوز برخی بازار فولاد را بازاری دستورپذیر تلقی می‌کنند و گویی هنوز قرار است برای آن تصمیم گرفته و بازار هم مو به مو آن را اجرا کند.

راهکار مناسب برای عبور از تحریم ها

. ارسال شده در اخبار عمومی.

به گزارش آهن پرایس دراخبار بازار فولاد، تحریم ها در برابر راهبرد غول فولاد سازی ایران در تغییر سبد کالایی و جایگزینی بازار های آسیایی و اروپایی کم اثر شده‌ اند.

ارزش سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان طی یک سال گذشته روند مثبتی را طی کرده و پیش بینی می شود این روند در سال جاری نیز با شیب کمتری ادامه داشته باشد.

جلوگیری از بحران های فولادی

. ارسال شده در اخبار عمومی.

نا بر گزارش تحلیل گران آهن پرایس در خصوص وضعیت بازار فولاد، به اظهارات مدیر عامل فولاد مبارکه، یکی از زیر ساختی ‌ترین و مهم ‌ترین موضوعاتی که در رسیدن به سقف ۱۰ میلیون تن فولاد باید در نظر گرفت تامین مواد اولیه از جمله سنگ آهن است از این رو باید مراقب بود تا بحران‌ های فولادی مجددا تکرار نشوند.

استراتزی قول فلزی ایران برای عبور از تحریم ها

. ارسال شده در اخبار عمومی.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، در حالی ماه‌ها از تحریم صنعت فولاد ایران می گذرد، اما روند تولید و صادرات فولاد ایران تغییر چندانی نداشته است و حتی کارشناسان معتقدند چشم انداز شرکت های بزرگ فولادی همچون فولاد مبارکه اصفهان بدون تغییر اجرا می شود که تایید این مساله، رشد ارزش سهام این شرکت در یک سال اخیر حاکی از این واقعیت است که محدودیت بازارهای خارجی بر فعالیت این شرکت تاثیر چندانی ندارد،

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393