فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

انتخاب شرکت فولاد مهر سهند به عنوان واحد نمونه و کار گروه نمونه

. ارسال شده در اخبار شرکت.

شرکت فولاد مهر سهند طی مراسمی که روز چهارشنبه مورخ 97/11/24 در محل سالن همایش اداره کل استاندارد با حضور مقامات کشوری و استانی از جمله جناب آقای دکتر پزشکیان نائب رئیس مجلس برگزار شد،

به عنوان واحد نمونه و  مهندس بهاری، مهندس حاجی زاده و مهندس مجرد به عنوان گروه کار نمونه انتخاب شده و با اهدای تندیس و لوح تقدیر مورد قدردانی و سپاس قرار گرفتند.

 

mehrsteel

مورخ: 97/11/27

لوله :
ظرفی است با مقطع دایره و تو خالی ( دارای قطر ، ضخامت و طول ) و جهت جابجایی سیالات ( مایعات، گازها ، بخار ...)و مصارف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله ها از نظر جنس می توانند فلزی ( چدن ، فولاد)، پلاستیکی ، فابرگلاسی ، گلی ، بتنی و . . . باشند.
لوله های درز دار ( welded pipe ):
جهت ساخت اینگونه لوله ها از ورقهای فولادی و جوشکاری استفاده می شود. در این روش ابتدا ورق های فولادی از عرض به اندازه محیط نهایی لوله مورد نظر برشکاری شده و پس از فرم دادن به شکل دایره، لبه های ورق را به هم جوشکاری می نمایند.

z پروفیل تک لبه,پروفیل سه پری,پروفیل 507,پروفیل 508,پروفیل 509,قوطی فولادی,پروفیل فولادی,چهارچوب فولادی,چهارچوب فلزی,چهارچوب آهنی,چهارچوب ساده,چهارچوب فرانسه,چهارچوب مکزیکی,چهارچوب رومی,قوطی آهنی,پروفیل آهنی,ورق فولادی,ورق آهنی,ورق روغنی,ورق سیاه,ورق گالوانیزه

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393