فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

تحلیل اردیبهشت ماه ( ماه می 2019) گزارش ماهانه متال اکسپرت

. ارسال شده در اخبار شرکت.

تحلیل اردیبهشت ماه ( ماه می 2019)  گزارش ماهانه متال اکسپرت

طبق گزارشات متخصصان متال اکسپرت برای پیشی بینی وضعیت قیمت آهن آلات در خاورمیانه و ترکیه برای 3 ماه آینده:

حذف مالیات اضافی 25٪ واردات فولاد ترکیه در ایالات متحده تاثیر بزرگی در بازار قراضه و فولاد در آینده ای نزدیک خواهد داشت. راحتی و کم شدن محدودیت های تجاری در ایالات متحده به صادرکنندگان ترکیه فرصتی برای بازگشت دوباره به بازار داده است که عملاً برای مدت زمان طولانی خروجی با حاشیه بالایی خواهد داشت. تولیدکنندگان میلگرد ترکیه در حال حاضر قیمتها را برای بازارهای صادراتی افزایش داده اند و برای بازار داخلی امیدوارند تا میزان تقاضا بهتر شود.

در نتیجه، اکثر تامین کنندگان مواد اولیه قصد دارند قیمت ها را افزایش دهند و انتظار می رود افزایش قابل ملاحظه در مصرف آهن آلات در ترکیه بوجود آید.

با این حال، اثر این عامل ممکن است کوتاه مدت و محدود باشد. علاوه بر این، با افزایش هزینه های آهن قراضه به دلیل افزایش قیمت قراضه در ماه می، رقابت بین صادرکنندگان ترکیه به شدت تحت تاثیر قرار گیرد.
تولیدکنندگان میلگرد ترکیه قادر به دریافت حاشیه سود مثبت در کشورشان به دلیل تقاضای کم محصولات نهایی نخواهند بود.

انتظار می رود کاهش تقاضا برای محصولات طویل در سال 2019 در کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس ادامه یابد. تقاضای کم از افزایش قیمت مواد اولیه و نیمه ساخته جلوگیری خواهد کرد.
به دلیل قیمت های بالای سنگ آهن مورد استفاده در تولید HBI، محصولات فولادی ساخته شده از بیلت در کشورهای شورای همکاری خلیج بسیار گران بوده و در حال حاضر تولید کنندگان متحد در منطقه بیش از شش ماه هست که با حاشیه منفی فعالیت میکنند.

 

بیلت:
متخصصان تخمین میزنند افزایش قیمت قابل توجهی در قیمت بیلت در ترکیه در 3 ماه آینده حتی در بین تامین کنندگان نخواهد بود.  ممکن است قیمت در ابتدای ماه آینده افزایش یابد ولی پایداری نخواهد داشت

بازار جهانی :
بازار مواد اولیه و محصول نهایی در 2 ماه آینده نزولی بوده و احتمال معکوس شدن این حالت در ماه آگوست وجود دارد.

 

جهت دریافت فایل پیش بینی 3 ماه آینده وضعیت فولاد در خاورمیانه و ترکیه کلیک نمائید...

 

مورخ : 1398/03/13

 

 

ویژگی های  پروفیل های درب و پنجره :
 قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و دقت ابعادی و کیفیت سطحی پروفیل های درب و پنجره تولیدی شرکت فولاد مهر سهند امکان ساخت انواع درب و پنجره را مهیا می سازد.
کابرد های پروفیل های درب و پنجره :  کاربرد پروفیل های درب و پنجره در ساخت انواع درب و پنجره های فلزی
ویژگی های پروفیل های قوطی مربع:
پروفیل های قوطی مربع تولیدی شرکت فولاد مهر سهند  دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است.
کابرد های پروفیل های قوطی مربع :  می توان به ساخت لوازم پزشکی، صنایع خودروسازی، حمل و نقل و... اشاره کرد.
ویژگی هایپروفیل های قوطی مستطیل :

پروفیل های قوطی مستطیل تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است


تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393