فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

بازار سنگ آهن در چه حال است

. ارسال شده در اخبار عمومی.

تقاضای سنگ آهن در چین رو به افزایش است و قیمت را در بازار نقدی بالاتر برده است.

به گزارش فولاد ایران، آخرین شاخص قیمت پلاتس برای سنگ آهن خلوص 62 درصد 1.15 دلار بالا رفته 68.6 دلار هر تن خشک سی اف آر شده است. در بورس سنگاپور هم قیمت قرارداد آگوست 68 دلار شده که نسبت به دوشنبه 1.7 دلار بالا رفته است.

بازار فولاد چین در رونق است و موجب شده تمایل به خرید سنگ آهن در بازار نقدی رو به بالا باشد. قیمت فعلی سنگ آهن برای کارخانه ها هنوز به صرفه است از این رو بالا رفتن قیمت برای آن ها اهمیتی ندارد. در بورس دالیان چین نیز قیمت قرارداد سنگ آهن سپتامبر 76.47 دلار هر تن خشک شده و حدود 3 دلار رشد قیمت داشته است.

بیلت روزهای اخیر در بازار داخلی چین در ثبات بوده 513 دلار هر تن درب انبار ثبت شده است. از آنجایی که قیمت میلگرد هم کمی ارزان تر شده فعالان بازار تردید دارند روند صعودی بازار سنگ آهن ماندگار باشد.

مورخ : 1396/04/31

ویژگی های  ورق های شیت (برش خورده) :

ورق شیت های تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

کابرد های ورق های شیت (برش خورده) :  از جمله کاربردهای ورق های شیت ها می توان به ساخت لوازم پزشکی، لوازم خانگی، صنایع خودروسازی و حمل و نقل عمومی و... اشاره کرد.
ویژگی های  پروفیل های زد :

 پروفیل های تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

کابرد های پروفیل های زد :  از جمله کاربردهای پروفیل های زد می توان به ساخت پوشش سقف انواع سوله ها اشاره کرد
ویژگی های  لوله :

لوله های فولادی تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای تنوع، قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393