فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

فولاد کیلویی چند؟

. ارسال شده در اخبار عمومی.

در حالیکه فولادسازان می‌گویند فولاد در بازار داخلی به مراتب ارزان‌تر از قیمت‌های جهانی عرضه می‌شود، خودروسازان می‌گویند که فولاد موردنیازشان را با قیمت جهانی تهیه می‌کنند.

به گزارش ایسنا، با توجه به افزایش نرخ ارز، تولیدکنندگان فولاد تمایل بیشتری به صادرات محصولات فولادی به‌جای عرضه به بازار داخل پیدا کرده اند و حتی برای پاسخگویی به نیاز بازار داخلی، مبنای قیمت را قیمت‌های جهانی قرار می‌دهند.

تحریم صنایع فلزی به راحتی قابل مدیریت است

. ارسال شده در اخبار عمومی.

رئیس خانه معدن ایران به تشریح وضعیت معادن و صنایع معدنی ایران و موفقیت‌هایی که طی سال‌های اخیر در این حوزه حاصل شده پرداخته و تحریم‌های صنعت فلزی را کم اثر اعلام کرد ضمن آنکه مشکلات احتمالی که در بنگاه‌ها ایجاد خواهد شد، به راحتی قابل مدیریت خواهد بود.

فولاد شاهرگ حیاتی اقتصاد کشور است

. ارسال شده در اخبار عمومی.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه، عزیز اکبریان با اشاره به این‌که اگر بخواهیم از پس مشکلات اقتصادی برآییم باید اشتغال‌زایی را اولویت قرار دهیم، اظهار داشت: با وجود این رویکرد از سوی فولاد مبارکه و ارادهٔ مسؤولان شهرستان مبارکه مبنی بر حمایت از صنعت، ما مطمئناً به نتایج بهتری در خصوص تعامل مستحکم‌تر منطقه و صنعت خواهیم رسید.

فولادی‌ها در برابر تحریم آب‌دیده می‌شوند

. ارسال شده در اخبار عمومی.

تحریم‌های جدید آمریکا این بار صادرات فلزات ایران را نشانه گرفته است، اما تغییر استراتژی از خام‌فروشی به صادرات محصولات فلزی، راهکاری است که سهم صادراتی این بخش را در برابر آسیب‌های احتمالی تحریم، بیمه می‌کند.

ترامپ تعرفه‌های واردات فولاد از ترکیه را به ۲۵ درصد کاهش می‌دهد

. ارسال شده در اخبار عمومی.

به گزارش می متالز به نقل از بلومبرگ، دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که تعرفه هایی که در ماه آگوست گذشته بر واردات فولاد از ترکیه اعلام کرده بود را به ۲۵ درصد کاهش خواهد داد.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393