فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

طرح توسعه واحد تولید ورقهای فولادی در قزوین افتتاح شد

. ارسال شده در اخبار عمومی.

به گزارش خبرنگار مهر ، طرح توسعه یک واحد تولید ورق های فولادی ظهر چهارشنبه با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و محسن صالحی نیا معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به بهره برداری رسید.

بازار شمش فولادی تحت تاثیر فروش محصولات نوردی است

. ارسال شده در اخبار عمومی.

محسن فلاح تفتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» اظهار داشت: شرکت فولاد تارا شمش یزد از اواسط سال ۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. حدود شش ماه است که کوره دوم را نیز به خط تولید اضافه کرده‌ایم و با توجه به ظرفیت اسمی ۱۳۰ هزار تنی کارخانه، سعی می‌کنیم تولید خود را به این میزان برسانیم که خوشبختانه همواره تولید ما به این عدد نزدیک بوده است.

بررسی افزایش سهم فولاد از شبکه ریلی

. ارسال شده در اخبار عمومی.

تین نیوز هم اندیشی و بررسی افزایش سهم شرکت فولاد خوزستان از شبکه ریلی کشور در دیدار علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان با سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با هدف بالابردن بهره‌وری در زنجیره ارزش محموله‌‌های فولاد انجام شد.

یک فولادساز برای تأمین مالی ۳۰۰۰میلیارد ریالی فردا به بورس کالا می آید

. ارسال شده در اخبار عمومی.

اکوفارس: یک شرکت فولادی به‌منظور تأمین مالی طرح‌های توسعه‌ای خود، اقدام به انتشار اوراق سلف موازی استاندارد شمش فولادی (بیلت) به ارزش ۳۰۰۰میلیارد ریال در بورس کالای ایران با سررسید دوساله می‌کند.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393