فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

رکود بازار بیلت و میلگرد وارداتی در امارات

. ارسال شده در اخبار عمومی.

رکود تقاضا در ماه مبارک رمضان قیمت میلگرد و بیلت وارداتی را در امارات پایین آورده است. به گزارش فولاد ایران، بیلت ایران 400 تا 405 دلار هر تن سی اف آر شنیده شده است. برخی معتقدند این قیمت رایج بازار است.

شاخص قیمت متال بولتین برای بیلت وارداتی در امارات از 400 تا 405 دلار هر تن سی اف آر هفته قبل به 395 تا 400 دلار رسیده است.

همچنین تمایل به خرید میلگرد وارداتی در امارات تقریبا به صفر رسیده که هم به دلیل ماه مبارک رمضان و هم مسائل سیاسی موجود با ترکیه بوده است. پیشنهاد قیمت جدید در بازار شنیده نشده ولی قیمت رایج 430 تا 440 دلار هر تن سی اف آر است که نسبت به هفته قبل تا 10 دلار هر تن افت داشته است.

مورخ : 1396/03/25

لوله :
ظرفی است با مقطع دایره و تو خالی ( دارای قطر ، ضخامت و طول ) و جهت جابجایی سیالات ( مایعات، گازها ، بخار ...)و مصارف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله ها از نظر جنس می توانند فلزی ( چدن ، فولاد)، پلاستیکی ، فابرگلاسی ، گلی ، بتنی و . . . باشند.
لوله های درز دار ( welded pipe ):
جهت ساخت اینگونه لوله ها از ورقهای فولادی و جوشکاری استفاده می شود. در این روش ابتدا ورق های فولادی از عرض به اندازه محیط نهایی لوله مورد نظر برشکاری شده و پس از فرم دادن به شکل دایره، لبه های ورق را به هم جوشکاری می نمایند.
خرپا : 
مجموعه ای از مقاطع (پروفیل های قوطی مربع،پروفیل های قوطی مستطیل،ناودانی،نبشی،لوله) که به طور مفصلی به هم متصل شده و شبکه های مثلثی را به وجود می آورند .
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393