فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

کاهش صادرات فولاد موقت می باشد

. ارسال شده در اخبار عمومی.

اردیبهشت امسال آمار صادرات محصولات فولادی ایران با کاهش روبه‌رو بوده است، براساس آمارهای اعلام شده صادرات فولاد آماده و نیمه‌آماده از ایران ۲۴درصد با کاهش همراه بوده است.

این در حالی است که با توجه به رکود داخلی و برای حفظ حیات واحدهای فولادسازی در کشور، صادرات باید بعنوان یکی از گزینه‌های مهم مدنظر قرار گیرد. آمارها نشان می‌دهد در اردیبهشت امسال ۵۷۱ هزار و ۸۸۸تن فولاد آماده و نیمه‌آماده از ایران صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش ۲۴درصدی همراه بود.

این افت صادرات در دومین ماه امسال در شرایطی اتفاق افتاد که آمارهای رسمی از رشد ۸۳ درصدی صادرات در ماه نخست سال ۱۳۹۶ نسبت به سال قبل از آن حکایت داشت.

افت ۱درصدی صادرات در دو ماه نخست سال

در دو ماه نخست امسال ایران ۹۳۱ هزار و ۴۶۱ تن فولاد صادر کرد که نسبت به ۲ ماه نخست سال قبل۱درصد کمتر بود.

درباره دلایل کاهش صادرات فولاد ایران در اردیبهشت امسال مسائل مختلفی ازجمله نوسان در نرخ سنگ‌آهن بیان می‌شود و از سوی دیگر وضع قوانین مالیاتی مختلف از سوی کشورهای واردکننده فولاد به قصد حمایت از صنعت داخلی هم مسئله دیگری بود که باعث افت صادرات فولاد از ایران شد. البته کارشناسان فولاد معتقدند کاهش صادرات فولاد موقتی است و برای مشاهده روند واقعی آن باید منتظر نتایج سه ماهه در پایان هر فصل بود.

مورخ : 1396/03/27

ویژگی های  ورق های شیت (برش خورده) :

ورق شیت های تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

کابرد های ورق های شیت (برش خورده) :  از جمله کاربردهای ورق های شیت ها می توان به ساخت لوازم پزشکی، لوازم خانگی، صنایع خودروسازی و حمل و نقل عمومی و... اشاره کرد.
ویژگی های  پروفیل های زد :

 پروفیل های تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

کابرد های پروفیل های زد :  از جمله کاربردهای پروفیل های زد می توان به ساخت پوشش سقف انواع سوله ها اشاره کرد
ویژگی های  لوله :

لوله های فولادی تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای تنوع، قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393