فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

تاثير چين بر قيمت سنگ آهن

. ارسال شده در اخبار عمومی.

بهبود فعالیت بازار فولاد چین قیمت سنگ آهن را بهبود بخشیده ولی در کل مازاد عرضه بر میزان رشد قیمت اثر منفی داشته است.

آخرین قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد استرالیا 50 سنت رشد روزانه داشته 54 دلار و 75 سنت هر تن سی اف آر چین شده است. کارخانه های چینی برای 22 روز تولید فولاد سنگ آهن در انبارها دارند از این رو در بازار خرید سنگ آهن فعال تر شده اند.

بهبود قیمت قراردادهای فیوچرز فولاد و همچنین بازار نقدی به بازار سنگ آهن کمک کرده است. آخرین قیمت قرارداد میلگرد در بورس شانگهای 4 دلار و بیلت در بازار نقدی چین 7 دلار رشد داشته است.

فعالان بازار معتقدند قیمت سنگ آهن مدتی در همین حدود می ماند چرا که بازار فولاد حمیات مثبتی دارد ولی مازاد عرضه تاثیر منفی می گذارد.

مورخ : 1396/03/28

ناودانی :
نوعی پروفیل که عمده مصرف آن در ساخت بادبند ، پل ها و مصارف صنعتی استفاده می شود.
تسمه :
با مقاطع مربع ، مستطیل و برای ساخت درها ، حفاظ ها و وصله ها در ساختمان ها و مصارف صنعتی بکار برده میشود .
لوله :
ظرفی است با مقطع دایره و تو خالی ( دارای قطر ، ضخامت و طول ) و جهت جابجایی سیالات ( مایعات، گازها ، بخار ...)و مصارف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله ها از نظر جنس می توانند فلزی ( چدن ، فولاد)، پلاستیکی ، فابرگلاسی ، گلی ، بتنی و . . . باشند.
لوله های درز دار ( welded pipe ):
جهت ساخت اینگونه لوله ها از ورقهای فولادی و جوشکاری استفاده می شود. در این روش ابتدا ورق های فولادی از عرض به اندازه محیط نهایی لوله مورد نظر برشکاری شده و پس از فرم دادن به شکل دایره، لبه های ورق را به هم جوشکاری می نمایند.
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393