فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

پایین بودن بهره‌وری کارخانه‌های فولاد

. ارسال شده در اخبار عمومی.

مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران گفت: با توجه به پایین بودن میزان بهره‌وری در کشور، کارخانه‌های فولاد برای سوددهی بالاتر باید هزینه‌های خود را تا حد امکان کاهش دهند.

منصور یزدی‌زاده، مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران در گفت‌وگویی اظهار کرد: با توجه به پایین بودن میزان بهره‌وری در کشور، کارخانه‌های فولاد برای سوددهی بالاتر، باید هزینه‌های خود را تا حد امکان کاهش دهند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا کارخانه‌های فولاد بخشی از نیروی کاری را که به آنها تحمیل شده، تعدیل نمی‌کنند، بیان کرد: نمی‌توانیم خیلی راحت بگوییم که درصدی از نیروهای شاغل کارخانه‌های فولاد را بیکار کنیم، ما نسبت به اشتغال و تامین معاش مردم موظف هستیم.

یزدی‌زاده با بیان اینکه مشکلات بی‌شماری در افزایش بیکاران در جامعه وجود دارد، تصریح کرد: به جای اینکه در ابتدا سراغ بیکار کردن کارگران کارخانه برویم، باید ابتدا بهره‌وری کار و ماشین‌آلات را ارتقا داده تا در نهایت بتوانیم با افزایش رونق تولید، مشکلات مربوط به بار نیروی انسانی را جبران کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران گفت: با توجه به پایین بودن میزان بهره‌وری در کشور، کارخانه‌های فولاد برای سوددهی بالاتر باید هزینه‌های خود را تا حد امکان کاهش دهند.

مورخ : 1396/08/21

لوله های درز دار ( welded pipe ):
جهت ساخت اینگونه لوله ها از ورقهای فولادی و جوشکاری استفاده می شود. در این روش ابتدا ورق های فولادی از عرض به اندازه محیط نهایی لوله مورد نظر برشکاری شده و پس از فرم دادن به شکل دایره، لبه های ورق را به هم جوشکاری می نمایند.
خرپا : 
مجموعه ای از مقاطع (پروفیل های قوطی مربع،پروفیل های قوطی مستطیل،ناودانی،نبشی،لوله) که به طور مفصلی به هم متصل شده و شبکه های مثلثی را به وجود می آورند .
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393