فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

کنسانتره سنگ آهن کشور امسال ۵۰ میلیون تنی می شود

. ارسال شده در اخبار عمومی.

ایران ظرفیت های سنگ آهن، HBI و DRI را برای توسعه ظرفیت فولادسازان افزایش می دهد. دولت هدف خود را برای تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در سال تا سال ۲۰۲۵ تعیین کرده است.

در سال ۲۰۱۶ انجمن جهانی فولاد ایران را جز ۲۰ کشور برتر تولیدکننده فولاد قرارداد زمانی که تولید کشور به ۱۷٫۹ میلیون تن رسیده بود.
در حال حاضر ایران ظرفیت تولید ۳۰ میلیون تن در سال فولاد را دارد که ۷۵ درصد از طریق کوره های قوس الکترونیک DRI صورت می گیرد.


تولید فولاد به روش احیای مستقیم روشی است که در ایران به دلیل ذخایر فراوان سنگ آهن و گاز طبیعی ترجیح داده می شود.
برای رسیدن به هدف تولید ۵۵ میلیون تن در سال تولید کنندگان بازار برآورد کرده اند که باید ظرفیت های DRI و آهن خام تا ۶۰ میلیون تن در سال، ۹۲ میلیون تن در سال گندله، ۹۰ میلیون تن در سال کنسانتره سنگ آهن و ۱۵۹ میلیون تن در سال سنگ آهن افزایش یابد.


امسال مجموع ظرفیت کنسانتره به ۵۰ میلیون تن در سال رسید که این ظرفیت حدود ۴٫۵ میلیون تن با راه اندازی ۳ واحد جدید افزایش داشت.
انتظار می رود کنسانتره تا پایان سال جاری شمسی پس از راه اندازی یکی دیگر از کارخانه های تولید ۵ میلیون تنی توسط فولاد مبارکه اصفهان در منطقه معدنی سنگان به ۵۵ میلیون تن در سال برسد.

مورخ : 1396/09/13

ویژگی هایپروفیل های قوطی مستطیل :

پروفیل های قوطی مستطیل تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است


کابرد های پروفیل های قوطی مستطیل :  می توان به ساخت لوازم خانگی، انواع حفاظ ها، عمران و ساختمان سازی و... اشاره کرد.
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393