فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

هنوز هم سرمایه گذاری در فولاد جواب می دهد

. ارسال شده در اخبار عمومی.

تولید باید آمادگی لازم برای رقابت پذیری و صادرات را داشته باشد تا انگیزه سرمایه گذاران از بین نرود.

محمد جابریان، رئیس هیئت مدیره فولاد روهینا جنوب در گفت و گویی بیان كرد: وضعیت امروز کارخانجات فولادی کشور به گونه ای است که برای بسیاری از سرمایه گذاران و کارآفرینان برای ورود به حوزه فولاد رغبتی ایجاد نمی کند اما به اعتقاد من، سرمایه گذاری در حوزه فولاد به خصوص با نگاه به کل زنجیره جواب می دهد و تولید آن در کشور اقتصادی است.

وی افزود: مزیت های اصلی تولید فولاد در کشور از جمله سنگ آهن، گاز، برق و نیروی متخصص است اما وقتی شاهد هستیم که نقدینگی به واسطه سودهای بالای بانک های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری سپرده گذاری می شود و بخش اعظمی از سرمایه ها از بازار خارج شده و بسیاری از فعالیت ها که به بیش از ۵۰ تا ۶۰ درصد هم رسیده را تعطیل کرده است، باید تدبیری اندیشیده شود.

جابریان خاطرنشان کرد: باید کاری کرد تا نقدینگی از موسسات و بانک ها خارج و به سمت تولید هدایت شود کما اینکه اینگونه سپرده گذاری ریسک بالایی دارد.

وی اظهار داشت: هم اکنون شاهد چند نمونه از بحران های مالی و اجتماعی این موسسات و بانک ها هستیم. تولید هم باید آمادگی لازم برای رقابت پذیری و صادرات را داشته باشد تا انگیزه سرمایه گذاران از بین نرود.

مورخ : 1396/10/20

ویژگی های  پروفیل های زد :

 پروفیل های تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

کابرد های پروفیل های زد :  از جمله کاربردهای پروفیل های زد می توان به ساخت پوشش سقف انواع سوله ها اشاره کرد
ویژگی های  لوله :

لوله های فولادی تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای تنوع، قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393