فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

زغال سنگ ایران در آستانه جهانی شدن

. ارسال شده در اخبار عمومی.

برای نخستین بار در تاریخ صنعت زغال سنگ ایران، شرکت جامع تجارت آگهی مزایده صادرات ۳۰ هزار تن زغال کک شو طبس با عدد تورم ۸.۵ درصد را منتشر کرده است .

زمان تحویل این محموله، ۳ ماه پس از زمان انعقاد قرارداد خواهد بود. این آگهی مربوط به محصولات یکی از شرکت های زیرمجموعه «کپرور» بوده و در صورت موفقیت آمیز بودن مزایده، هندوستان مقصد صادراتی اولین محموله صادراتی زغال سنگ ایران خواهد بود.

طی جلسه ای که اخیرا با حضور وزیر صنعت و معدن و تجارت و مدیران انجمن صنفی زغال سنگ کشور و هیات مدیره ذوب آهن برگزار گردید، مقرر شد زغال سنگ داخلی با نرخ پایه هر تن ۵۱۰ هزار تومان عرضه شود.

Export Coal

حجت اله دربانی مدیر عامل شرکت زغال سنگ نگین طبس «کطبس» در این خصوص به بورس۷ گفت: مزایده صادرات زغال سنگ کک شو که برای اولین بار در کشور در آستانه برگزاری قرار دارد، مربوط به محصولات کطبس نمی باشد؛ اما به هر حال چنانچه این مزایده به نتیجه برسد و زغال سنگ ایران به بازارهای صادراتی راه پیدا کند، گام موثری در جهت بهبود وضعیت این صنعت برداشته شده است.

با تحقق این اتفاق، سایر تولیدکنندگان بزرگ زغال سنگ کک شو از جمله کطبس نیز جهت ورود به بازارهای صادراتی اقدام خواهد کرد . کشورهای چین، هند و ترکیه می توانند بازارهای مناسبی برای زغال سنگ ایران باشند.

مورخ : 1396/11/19

ناودانی :
نوعی پروفیل که عمده مصرف آن در ساخت بادبند ، پل ها و مصارف صنعتی استفاده می شود.
تسمه :
با مقاطع مربع ، مستطیل و برای ساخت درها ، حفاظ ها و وصله ها در ساختمان ها و مصارف صنعتی بکار برده میشود .
لوله :
ظرفی است با مقطع دایره و تو خالی ( دارای قطر ، ضخامت و طول ) و جهت جابجایی سیالات ( مایعات، گازها ، بخار ...)و مصارف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله ها از نظر جنس می توانند فلزی ( چدن ، فولاد)، پلاستیکی ، فابرگلاسی ، گلی ، بتنی و . . . باشند.
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393