فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

ارجحیت قیمتی سنگ آهن بر قراضه برای فولادسازان چینی

. ارسال شده در اخبار عمومی.

برخی از فولادسازان چینی به افزایش قیمت قراضه در بازار داخلی واکنش نشان داده اند و استفاده از سنگ آهن را در تولید فولاد خود بالا برده اند.

به گزارش فولاد ایران،  یک بررسی اخیر موسسه پلاتس در مورد رابطه قیمت سنگ آهن و قراضه نشان می دهد که برای اولین بار از سال 2013 تاکنون اختلاف قیمت این دو ماده اولیه خیلی شدید شده است.

بازار صعودی قراضه از سنگ آهن پیشی گرفته از این رو سنگ آهن را ماده اولیه مقرون به صرفه ای نموده است. قیمت قراضه در بازار داخلی چین در مقایسه با سنگ آهن 31 دلار بالاتر از ارزش واقعی آن قیمت دارد.

روند قیمتی سنگ آهن و قراضه در بازار چین به عنوان شاخصی از بررسی سلامت دو روش مختلف فولادسازی ( کوره بلند و کوره قوس الکتریکی) مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند نشان دهد کدام روش سوددهی بهتری برای کارخانه ها دارد.

5 سال گذشته اختلاف میان قیمت قراضه در بازار داخلی چین و سنگ آهن وارداتی به طور میانگین 200 دلارهر تن بوده است. ولی از آنجایی که از اکتبر 2017 قراضه روند صعودی سرعتی در پیش گرفت اواخر دسامبر این اختلاف قیمت به 332 دلار هر تن رسید. اخیرا هم علی رغم تصحیح قیمت این پرمیوم بالای 300 دلار هر تن مانده است.

مورخ : 1396/12/22

ویژگی هایپروفیل های قوطی مستطیل :

پروفیل های قوطی مستطیل تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است


کابرد های پروفیل های قوطی مستطیل :  می توان به ساخت لوازم خانگی، انواع حفاظ ها، عمران و ساختمان سازی و... اشاره کرد.
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393