فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

تحریم بازار فولاد

. ارسال شده در اخبار عمومی.

تحریم بازار فولاد

کمبود خرید محصولات تولیدی تحت تاثیر تهدیدهای ایالات متحده  آمریکا قرار گرفت ، بطوری که شمش و تختال محصولات صادره شده در بازار آهن آلات با سیر نزولی همراه بوده است،

همچنین  در طی چند ماه گذشته به دستور دولت  محصولات صادراتی بیلت و شمش  که شامل ظرفیت بیشتری بود این محصولات آهن آلات به متقاضیان مصرفی داخلی اختصاص داده شد ، این روند منجرشد  به دلیل افزایش متقاضیان مصرفی داخلی، این محصولات صادرات ایران با محدودیت مواجه شوند.

 حمید طاهر زاده معاون انجمن تولید کنندگان فولاد کشور در رابطه با تحریم محصولات صادرات ایران به مطبوعات داخلی اعلام کرد، دستور اجرایی به صنعت فولاد کشور برای رفع این بحران داده شده  و قیمت ثابتی که بر مبنای میانگین سه شاخص نرخ بازار بین المللی بدست می آید از طریق بورس کالا دست کم حدود 50 درصد از میزان تولیدات داخلی خود را به متقاضیان مصرفی در بازار داخلی فولاد اختصاص دهند.

بطوری که محصولات صادراتی شمش نسبت به تامین درخواست متقاضیان مصرفی در بازار داخلی امری بسیار اثرگذار است ، بطوری که توجه به ادامه این روند در بازارداخلی  فولاد منجر می شود که محصولات  صادراتی  در ایران ادامه دار باشد.

طبق گزارش های اعلام شده از سوی کارشناس بخش صنعت ،  با ادامه این روند ارزیابی شده که متاسفانه ، با افزایش متقاضیان مصرفی داخلی در بازار آهن آلات شرایطی برای رفع کمبود محصولات صادرات ایران  تامین نشده است و ادامه این روند نامطلوب به اعتبار ریالی بستگی دارد که به دلیل کاهش ارزش ریالی، صادرات محصول ایران را با مشکل های متعددی مواجه ساخته است.

بسیاری از فعالان بازار و متقاضیان مصرفی بر این عقیده هستند، که اعتبار ریالی ایران تحت تاثیر اقدامات ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است و این موجب آشفتگی این وضع نامطلوب بازار داخلی ایران شده است همچنین بسیاری از متقاضیان داخلی بازار ترجیح دادند به جای نگهداشتن سرمایه های خود در بانک های دولتی و غیردولتی ، آن را صرف خرید کالاهایی که سود زیادی در بازار داخلی دارد اعمال کنند. 

 

مورخ :1397/05/17

ویژگی های پروفیل های تقویتی گالوانیزه :

پروفیل های تقویتی گالوانیزه تولیدی این شرکت از محصولات جدید بوده که در راستای استفاده از امکانات شرکت انجام گردید. کاربری این محصولات در پروسه و تکمیل پروفیل های درب و پنجره  .می باشد UPVC 
از ویژگیهای بارز پروفیل های تولیدی این مجموعه انتخاب مواد اولیه درجه یک از شرکتهای معتبر داخلی بوده که دارای استحکام بیشتر، شکل پذیری بهتر و چسبندگی عالی می باشد

 

 

 

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393