فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

کاهش تقاضا قیمت محصولات فولادی و آهنی را 8 درصد کم کرد

. ارسال شده در اخبار عمومی.

رئیس اتحادیه آهن و فولاد با بیان اینکه توجه به بودجه عمرانی کشور موجب رونق بسیاری از صنایع می‌شود از کاهش تقاضا و قیمت محصولات آهنی و فولادی در کشور خبر داد و گفت قیمت محصولات آهنی و فولادی به دلیل کاهش تقاضا تا 8 درصد کاهش یافته است.

محمد آزاد، رئیس اتحادیه آهن و فولاد در گفت وگو با پانا با بیان اینکه عرضه آهن و محصولات فولادی در بازار بیش از تقاضاست، گفت: به همین دلایل خرید و فروش نیز با کاهش قابل توجهی همراه شده است و قیمت انواع محصولات فولادی و آهنی نیز حدود 8 درصد کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه رونق صنایع تولیدی به رونق فروش مواد اولیه از جمله آهن و فولاد منجر می‌شود، گفت:‌ رونق بسیاری از بخش‌های اقتصادی در کشور به برنامه دولت وابسته است.

اگر سیاست دولت و وزارتخانه‌ها انجام پروژه‌های ملی جدید یا اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در کشور باشد به طور قطع فروش مواد اولیه و صنایع وابسته افزایش می‌یابد.

آزاد گفت:‌ ارائه تسهیلات برای رونق تولید و ساخت و ساز در کشور یکی از سیاست‌هایی است که در نهایت به بهبود وضع 72 صنعت وابسته به ساختمان منجر می‌شود. مالیات صنایع کاهش یابد وی ادامه داد: دولت باید مالیات صنایع را کاهش دهد تا با افزایش تولید بتوانند هم کمبودها را رفع کنند و از سوی دیگر مصارف واحدهایی که مواد اولیه نیاز دارند افزایش یابد.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد گفت:‌ مصرف آهن و فولاد در مقایسه با سال گذشته تغییر چندانی نداشته است اما رونق مورد انتظار در این بازار حاصل نشده است و این انتظار وجود داشت که مصرف آهن و فولاد در سال جاری بیش از سال گذشته باشد.

بودجه عمرانی باید قابلیت اجرا داشته باشد آزاد با اشاره به مواد و تبصره‌های لایحه بودجه 98گفت:‌ بودجه به جای آنکه مکتوب باشد باید اجرایی باشد و صرف اینکه بودجه در مجلس تصویب شد ضمانتی برای اجرای آن نیست.

لوایحه بودجه باید قابلیت اجرا داشته باشند و اگر بودجه عمرانی در سال آینده مناسب باشد، می‌تواند در رونق بسیاری از صنایع کشور موثرباشد.

وی با بیان اینکه تنها 50 درصد بودجه عمرانی در سال جاری تخصیص یافته است، گفت:‌ بخشی از بودجه‌های عمرانی هرساله به بودجه جاری اختصاص می‌یابد و متاسفانه به اثرهای این کاهش بر صنایع توجه جدی نمی‌شود.

 

منبع: پانا

مورخ: 1397/10/15

ویژگی های  لوله :

لوله های فولادی تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای تنوع، قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است.

کابرد های لوله :  از جمله کاربردهای لوله های فولادی می توان به ساخت دوچرخه، موتورسیکلت، آبرسانی بین شهری، برون شهری و... اشاره کرد
ناودانی :
نوعی پروفیل که عمده مصرف آن در ساخت بادبند ، پل ها و مصارف صنعتی استفاده می شود.
تسمه :
با مقاطع مربع ، مستطیل و برای ساخت درها ، حفاظ ها و وصله ها در ساختمان ها و مصارف صنعتی بکار برده میشود .

وزن پروفیل های تقویتی گالوانیزه,وزن ورق شیت,وزن انواع لوله,وزن لوله فولادی,وزن لوله های فولادی,وزن پروفیل ها و مقاطع سفارشی,وزن پروفیل های فرم دار صنعتی,وزن لوله های صنعتی و جدار چاهی,وزن پروفیل های قوطی ستونی,وزن توری مش,وزن ناودانی,وزن نبشی,وزن تسمه فولادی,وزن سه پر آهنی,وزن فولاد

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393