فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

چشم انداز منفی بازار جهانی محصولات طویل

. ارسال شده در اخبار عمومی.

انجمن بین المللی تولیدکنندگان و صادرکنندگان میلگرد موسوم به ایرپس در گزارش ماهانه کوتاه خود یادآور شده که بالانس عرضه و تقاضا در بازار جهانی محصولات طویل بر هم خورده و اوضاع در حال وخیم تر شدن است.

این انجمن خاطر نشان می کند که در مقایسه با گزارش ژانویه ، قیمت ها در شرایط فعلی بهتر است اما هیچ فردی نمی داند قیمت های کنونی تا چه زمانی پایدار خواهد ماند.

قیمت مواد اولیه در حال افزایش است و حادثه پیش آمده برای شرکت واله برزیل این روند افزایش را بویژه در بخش سنگ آهن سرعت بخشیده است ، هرچند چین مانند سابق در بازار جهانی مشکل ساز نیست زیرا قیمت های صادراتی این کشور شدیداً بالا رفته و دیگر چندان رقابتی نیست بنابراین عرضه کنندگان از دیگر کشورها این شانس را دارند که جایگاه چینی ها را در سطح جهان تصاحب کنند.

ایرپس شرایط کنونی در بازار را ناپایدار توصیف می کند و فاکتورهائی چون وضعیت نامعلوم برگزیت ، تعطیلی دولت آمریکا ، بحران ونزوئلا ، تعطیلات سال نو چین و زمستان سخت در آمریکای شمالی و شمال اروپا بر این چشم انداز منفی تأثیرگذار بوده است.

چشم انداز بازار قراضه و آینده صادرات سنگ آهن برزیل نیز بر ابهام موجود در وضعیت بازار جهانی محصولات طویل خواهد افزود.

با در نظر گرفتن موارد فوق ، جای تعجب نیست که ایرپس برای سه ماهه بعدی سال ۲۰۱۹ پیش بینی روشنی ارائه نداده است هرچند رفع ابهامات بوجود آمده در اتحادیه اروپا و پایان تعطیلات چین شاید وضعیت را روشن تر نماید.

 

منبع: استیل پرایس

مورخ: 97/11/21

ویژگی های  چهارچوب :

پروفیل های چهارچوب تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

کابرد های چهارچوب :  از جمله کاربردهای چهارچوب می توان به ساخت چهارچوب درب فلزی برای دربهای چوبی، ام دی اف و اچ دی اف اشاره کرد.

وزن پروفیل تایلیق,وزن تایلیق,وزن پروفیل تک لبه,وزن پروفیل سه پری,وزن پروفیل 507,وزن پروفیل 508,وزن پروفیل 509,وزن قوطی فولادی,وزن پروفیل فولادی,وزن چهارچوب فولادی,وزن چهارچوب فلزی,وزن چهارچوب آهنی,وزن چهارچوب ساده,وزن چهارچوب فرانسه,وزن چهارچوب مکزیکی,وزن چهارچوب رومی,وزن قوطی آهنی

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393