فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

رشد ۲۸ درصدی مصرف ظاهری فولاد میانی

. ارسال شده در اخبار عمومی.

به گزارش چیلان ، براساس اعلام انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران تا پایان دی ۹۷ مصرف ظاهری فولاد میانی ۱۶ میلیون و ۷۳۴ هزار تن بوده که رشد ۲۸ درصدی داشته است در حالی که مصرف ظاهری محصولات فولادی با افت ۶ درصدی به ۱۶ میلیون و ۵۷ هزار تن رسیده است.

مصرف ظاهری بیلت و بلوم در مدت مذکور ۹ میلیون و ۲۲۵ هزار تن بوده که رشد ۳۲ درصدی داشته و مصرف ظاهری اسلب با افزایش ۲۴ درصدی به ۶ میلیون و ۷۰ هزار تن رسیده است.

براساس این گزارش دلیل کاهش ۶ درصدی مصرف ظاهری محصولات فولادی افت ۶ درصدی مصرف در تمامی محصولات به غیر از میلگرد بوده است.

افت مصرف ورق گرم که بیشترین مصرف را در میان محصولات فولادی در داخل کشور داشته ۶ درصد اعلام شده و مصرف آن به ۶ میلیون و ۳۰۶ هزار تن رسیده است.

مصرف ظاهری میلگرد با رشد ۵ درصدی ۵ میلیون و ۵۶ هزار تن شده و مصرف ورق سرد با افت ۸ درصدی به ۲ میلیون و ۳۱۲ هزار تن رسیده است.

مصرف ظاهری ورق پوششدار با ۲۱ درصد کاهش، یک میلیون و ۲۲۷ هزار تن بوده و ۶۵۳ هزار تن تیرآهن نیز در کشور مصرف شده است.

مصرف ظاهری آهن اسفنجی در ۱۰ ماهه امسال با ۱۹ درصد رشد از ۱۷ میلیون و ۹۷۳ هزار تن به ۲۱ میلیون و ۴۶۱ هزار تن رسیده است.

 

منبع: چیلان

مورخ:98/01/05

کابرد های لوله :  از جمله کاربردهای لوله های فولادی می توان به ساخت دوچرخه، موتورسیکلت، آبرسانی بین شهری، برون شهری و... اشاره کرد
ناودانی :
نوعی پروفیل که عمده مصرف آن در ساخت بادبند ، پل ها و مصارف صنعتی استفاده می شود.
تسمه :
با مقاطع مربع ، مستطیل و برای ساخت درها ، حفاظ ها و وصله ها در ساختمان ها و مصارف صنعتی بکار برده میشود .
لوله :
ظرفی است با مقطع دایره و تو خالی ( دارای قطر ، ضخامت و طول ) و جهت جابجایی سیالات ( مایعات، گازها ، بخار ...)و مصارف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله ها از نظر جنس می توانند فلزی ( چدن ، فولاد)، پلاستیکی ، فابرگلاسی ، گلی ، بتنی و . . . باشند.

پروفیل تک لبه,پروفیل سه پری,پروفیل 507,پروفیل 508,پروفیل 509,قوطی فولادی,پروفیل فولادی,چهارچوب فولادی,چهارچوب فلزی,چهارچوب آهنی,چهارچوب ساده,چهارچوب فرانسه,چهارچوب مکزیکی,چهارچوب رومی,قوطی آهنی,پروفیل آهنی,ورق فولادی,ورق آهنی,ورق روغنی,ورق سیاه,ورق گالوانیزه

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393