فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

خودکفایی در صنعت فولاد، تحریم را بی اثر کرد/ صادرات فولاد به کشورهای حاشیه خلیج فارس

. ارسال شده در اخبار عمومی.

یک مقام مسئول از صادرات فولاد به کشورهای حاشیه خلیج فارس خبر داد و گفت: خودکفایی در این صنعت، تحریم ها را در این بخش خنثی کرده است.

حمیدرضا رستگار رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد در گفت وگو با خبرنگار  صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره بازار فولاد گفت: بازار فولاد نسبت به سایر صنایع شرایط آرام تری را سپری می‌کند.

وی با بیان اینکه بازار فولاد باثبات است واگر نوسانی در بازار داشته باشد حبابی است تصریح کرد: خوشبختانه در بازار فولاد خودکفا هستیم و تحریم‌ها تاثیری بر این بازار ندارد.

بیشتر بخوانید: برنامه جامعی برای فولاد نداریم/ درخواست فولاد از وزارت صمت برای تشکیل اتاق فکر

رستگار با بیان اینکه فولاد به کشور‌های حوزه خلیج فارس، عراق و افغانستان صادر می‌شود اظهار کرد: صادرات باید به حدی باشد که منجر به گرانی در بازار  داخلی فولاد نشود.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد درباره شرایط بازار فولاد در سال ۹۸  گفت: این بازار در سال جدید نوسانی نخواهد داشت مگر رخداد جدیدی در بازار بوجود آید.

رستگار در ادامه بیان کرد: امروزه یکی از مهم‌ترین عوامل تسهیل فضای کسب و کار، طراحی و تنظیم مناسبات مالی و اقتصادی حرفه‌ای است و این امر نیازمند تدبیر و برنامه‌ریزی جدی است، برای جلوگیری از مشکلات پیشرو و کنترل و مدیریت شرایط چاره‌ای نداریم جز آنکه از قوانین اطلاعات کافی داشته باشیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد یادآوری کرد: با توجه به نقش حساس و کلیدی صنعت فولاد در اقتصاد ایران و اثرپذیری این صنعت از وضعیت جهانی فولاد، رصد فضای حاکم بر بازار جهانی به همراه اقتصاد داخلی از اهمیت فراوانی است.

رستگار در پایان گفت: امیدواریم که صنعت فولاد همچنان خودکفایی خود را طی  سال های آتی حفظ کند و بر جامعه هدف صادرات خود بیفزاید.

 

مورخ:98/01/06

لوله های درز دار ( welded pipe ):
جهت ساخت اینگونه لوله ها از ورقهای فولادی و جوشکاری استفاده می شود. در این روش ابتدا ورق های فولادی از عرض به اندازه محیط نهایی لوله مورد نظر برشکاری شده و پس از فرم دادن به شکل دایره، لبه های ورق را به هم جوشکاری می نمایند.
خرپا : 
مجموعه ای از مقاطع (پروفیل های قوطی مربع،پروفیل های قوطی مستطیل،ناودانی،نبشی،لوله) که به طور مفصلی به هم متصل شده و شبکه های مثلثی را به وجود می آورند .
داربست های فلزی : 
معمولا از لوله (داربستی 48) ساخته و  برای دسترسی به ارتفاعات استفاده می شود .

,قوطی 40*40,قوطی 20*20,قوطی 10*20,قوطی 40*80,قوطی 40*100,لوله داربستی,لوله سنگین,لوله,لوله دقیق,ستونی,سیم آرماتور بندی,وزن پروفیل های قوطی مربع,وزن پروفیل های قوطی مستطیل,وزن پروفیل های درب و پنجره,وزن پروفیل چهارچوب فلزی,وزن پروفیل های زد سوله (Z)

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393