فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

تولید فولاد ایران به حدود ۲۴.۶ میلیون تن رسید

. ارسال شده در اخبار عمومی.

به گزارش چیلان ، بررسی آمارهای انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران نشان می دهد که فولادسازان در سال ۹۷ بالغ بر ۲۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تن فولاد میانی تولید کردند که ۱۳ درصد از رقم ثبت شده از سال ۹۶ یعنی ۲۱ میلیون و ۸۸۴ هزار تن بالاتر است.

به گزارش چیلان ، همچنین آمار تولید محصولات فولادی گویای رشد ۹ درصدی تولید و رسیدن آن از ۱۹ میلیون و ۷۷۶ هزار تن در سال ۹۶ به ۲۱ میلیون و ۵۷۲ هزار تن در سال گذشته است.

از حدود ۲۵ میلیون تن تولید فولاد میانی سال گذشته ۱۴ میلیون و ۱۶۸ هزار تن آن مربوط به بیلت و بلوم و ۱۰ میلیون و ۵۰۲ هزار تن آن اسلب بوده است که به ترتیب رشد ۲۲ درصد و ۳ درصد نسبت به سال ۹۶ داشته است.

در بخش محصولات فولادی ۷ میلیون و ۹۴۳ هزار تن متعلق به ورق گرم، ۷ میلیون و ۸۲۶ هزار تن میلگرد، ۲ میلیون و ۵۳۸ هزار تن ورق سرد، یک میلیون و ۴۶۱ هزار تن ورق های پوششدار و یک میلیون و ۳۵ هزار تن تیرآهن بوده است. در تولید بیشتر محصولات فولادی رشد به ثبت رسیده و تنها افت ۸ درصدی در تولید تیرآهن و ۳ درصدی در ورق پوششدار به چشم می خورد.

رشد تولید میلگرد ۲۵ درصد، ورق سرد ۱۰ درصد و ورق گرم نیز ۳ درصد بوده است. تولید آهن اسفنجی نیز با رشد ۱۷ درصد از ۲۲ میلیون و ۵۶۰ هزار تن به ۲۶ میلیون و ۳۵۹ هزار تن رسیده است.

 

مورخ:98/02/22

کابرد های ورق های شیت (برش خورده) :  از جمله کاربردهای ورق های شیت ها می توان به ساخت لوازم پزشکی، لوازم خانگی، صنایع خودروسازی و حمل و نقل عمومی و... اشاره کرد.
ویژگی های  پروفیل های زد :

 پروفیل های تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

کابرد های پروفیل های زد :  از جمله کاربردهای پروفیل های زد می توان به ساخت پوشش سقف انواع سوله ها اشاره کرد

وزن پروفیل آهنی,وزن ورق فولادی,وزن ورق آهنی,وزن ورق روغنی,وزن ورق سیاه,وزن ورق گالوانیزه,وزن قوطی 40*40,وزن قوطی 20*20,وزن قوطی 10*20,وزن قوطی 40*80,وزن قوطی 40*100,وزن لوله داربستی,وزن لوله, سه پر آهنی,فولاد,پروفیل تایلیق,تایلیق

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393