فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

ترامپ تعرفه‌های واردات فولاد از ترکیه را به ۲۵ درصد کاهش می‌دهد

. ارسال شده در اخبار عمومی.

به گزارش می متالز به نقل از بلومبرگ، دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که تعرفه هایی که در ماه آگوست گذشته بر واردات فولاد از ترکیه اعلام کرده بود را به ۲۵ درصد کاهش خواهد داد.

این اقدام ترامپ در پی عقب‌نشینی دولت ترکیه از دستگیری «اندرو برانسون» کشیش آمریکایی به اتهام جاسوسی صورت گرفته است.

آمریکا در مارس ۲۰۱۸ بر ۲۳۲ قلم از صنایع آلومینیوم و فولاد ترکیه تعرفه اعمال کرده بود که با واکنش ترکیه و شکایت به سازمان تجارت جهانی مبنی بر نقض قوانین تجارت بین‌الملل همراه شد.

دونالد ترامپ در ۱۰ آگوست در توئیتی اعلام کرده بود که به علت کاهش ارزش لیر در برابر دلار تعرفه‌های واردات فولاد و آلومینیوم را دو برابر خواهد کرد.

کشیش آمریکایی در اکتبر گذشته توسط ترکیه آزاد شد.

کاخ سفید تنها در مورد کاهش تعرفه واردات فولاد سخن به میان آورده است و هنوز صحبتی از کاهش تعرفه‌های واردات آلومینیوم نکرده است.

 

مورخ:98/02/28

کابرد های پروفیل های تقویتی گالوانیزه :  کاربرد پروفیل های تقویتی گالوانیزه  در مقاوم سازی و تقویت قاب و فرم درب و پنجره و استفاده در شاسی کشی و نصب دیواره و سقف کناف
ویژگی های  ورق های شیت (برش خورده) :

ورق شیت های تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

کابرد های ورق های شیت (برش خورده) :  از جمله کاربردهای ورق های شیت ها می توان به ساخت لوازم پزشکی، لوازم خانگی، صنایع خودروسازی و حمل و نقل عمومی و... اشاره کرد.

وزن پروفیل آهنی,وزن ورق فولادی,وزن ورق آهنی,وزن ورق روغنی,وزن ورق سیاه,وزن ورق گالوانیزه,وزن قوطی 40*40,وزن قوطی 20*20,وزن قوطی 10*20,وزن قوطی 40*80,وزن قوطی 40*100,وزن لوله داربستی,وزن لوله, سه پر آهنی,فولاد,پروفیل تایلیق,تایلیق

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393