فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

کاهش تقاضای واقعی در بازار

. ارسال شده در اخبار عمومی.

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار فولاد، پس از پایان ماه مبارک رمضان و تعطیلات عید فطر و همین‌ طور هم زمان با انتشار خبرهایی درباره سفر نخست‌ وزیر ژاپن به ایران، بازارهای مختلف از جمله بازار فولاد دست به عصاتر از قبل به حرکت خود ادامه دادند.

این در حالی است که خبر تحریم‌ پتروشیمی‌ ها اثر عکس روی بازار دلار گذاشت و بازار را با کاهش قیمت مواجه کرد که در نتیجه آن قیمت فولاد هم به همان نسبت با کاهش مواجه شد؛ این در حالی است که انتظار می‌ رفت با پایان یافتن تعطیلات و در روزهای پایانی خرداد بازار وارد یک فاز خرید شده و با افزایش قیمت روبه‌رو‌ ‌شود اما به دلایلی که اشاره شد این اتفاق در عمل رخ نداد و بازار فولاد و مقاطع با افت قیمت نیز همراه شدند.

در این باره بازار در انتظار یک محرک سیاسی یا تغییرات قیمت دلار یا تحریک تقاضا است که تغییرات متناسبی را با هر یک از این عوامل تجربه کند. بازار فولاد در واقع با شروع هفته کاری دستخوش تغییرات مثبتی که از آن انتظار می‌ رفت نشد و در مداری عکس عمل کرد،‌ در این باره همچنان نبود تقاضای واقعی در طول ۳ ماه گذشته یکی از مهم‌ ترین دلایل عدم تحرک مثبت در بازار فولاد به شمار می رود.

از سوی دیگر برخی محدودیت ‌های صادراتی از سوی دولت باعث انباشت کالا در انبارهای بخش خصوصی در بخش اقلام فولادی شده و موجب به وجود آمدن بن‌ بست در این فضا شده است.

از طرف دیگر به عقیده فعالان بازار، وزارت صمت به دلیل تاکید و پافشاری بر افزایش نیافتن قیمت کالا های فولادی به‌ صورت دستوری،‌ عرضه‌ها در بورس کالا را تحریک می‌کند و با این ابزار تلاش می‌کند بازار را در کنترل خود درآورد که این روند باعث آسیب به روند کشف قیمت واقعی در بازار می‌شود.

 

مورخ:98/03/20

ناودانی :
نوعی پروفیل که عمده مصرف آن در ساخت بادبند ، پل ها و مصارف صنعتی استفاده می شود.
تسمه :
با مقاطع مربع ، مستطیل و برای ساخت درها ، حفاظ ها و وصله ها در ساختمان ها و مصارف صنعتی بکار برده میشود .
لوله :
ظرفی است با مقطع دایره و تو خالی ( دارای قطر ، ضخامت و طول ) و جهت جابجایی سیالات ( مایعات، گازها ، بخار ...)و مصارف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله ها از نظر جنس می توانند فلزی ( چدن ، فولاد)، پلاستیکی ، فابرگلاسی ، گلی ، بتنی و . . . باشند.

 

وزن پروفیل آهنی,وزن ورق فولادی,وزن ورق آهنی,وزن ورق روغنی,وزن ورق سیاه,وزن ورق گالوانیزه,وزن قوطی 40*40,وزن قوطی 20*20,وزن قوطی 10*20,وزن قوطی 40*80,وزن قوطی 40*100,وزن لوله داربستی,وزن لوله, سه پر آهنی,فولاد,پروفیل تایلیق,تایلیق

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393