فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

نگاهی به حجم عرضه ورق گرم

. ارسال شده در اخبار عمومی.

بنا بر گزارش تحلیل گران آهن پرایس در خصوص وضعیت بازار فولاد، بر اساس مشاهدات و گزارشات بورس کالای ایران، روز گذشته به نسبت روز ها و هفته های پیش که اغلب بازار محصولات فولادی نزولی اعلام می شد، روز نسبتا شلوغی برای فروش محصولات تخت فولادی در بورس کالای ایران به شمار می رفت.

در این روزها، طبق براورد صورت گرفته محصولاتی مانند میلگرد، ورق فولادی، تیرآهن و شمش توسط  تولید کنندگان این محصولات در بورس کالای ایران عرضه  و معامله گردید و توانست در این نهاد میلیارد ها تومان محصول را به  فروش برساند. در این میان فولاد مبارکه هم به نوبه ی خود با عرضه ورق گرم خود توانست چیزی در حدود ۵ هزار تن از این محصول را در لیست  فروش خود بگنجاند.

بنا بر تحقیقات به عمل آمده از شرکت فولاد مبارکه اصفهان طی روز های گذشته، مشخص گردید که  ۴ هزار و ۹۵۰ تن ورق گرم نازک بار را در بورس کالا عرضه کرده  که در مقابل نیز  ۱۱ هزار و ۱۱۰ تن هم تقاضا از سوی خریداران برای آن به ثبت وجود داشته است.

حجم عرضه ی ورق گرم نازک بار فولاد مبارکه طی روز های گذشته در بورس کالای ایران عددی در حدود ۳۷ هزار و ۸۱۸ ریال به ‌ازای هر کیلو گرم بوده که با در نظر گرفتن تقاضایی در حدود سه برابر نسبت به حجم عرضه، آمار میزان معاملات این محصول در مقایسه با قیمت پایه به صورت میانگین ۴۵ درصد بیش تر شده و به ۵۴ هزار و ۹۱۶ ریال در هر کیلو گرم رسیده است.

دلیل اصلی افزایش حجم تقاضا نسبت به حجم عرضه و هم چنین افزایش ۴۵ درصدی نرخ معامله در قیاس با نرخ عرضه، به مواردی از قبیل پایین بودن قیمت فولاد در بازار ایران، به ‌صرفه نبودن خرید ورق وارداتی به دلیل بالا بودن نرخ ارز، و در آخر، پایین بودن نسبی قیمت پایه به منظور رعایت حال مصرف‌ کنندگان که از جمله سیاست های وزارت صمت در حمایت از مصرف‌ کنندگان است، بستگی دارد.

 

منبع: استیل پرایس

مورخ:98/04/18

پروفیل های مرکب
از اتصال چند پروفیل گرم و سرد ایجاد می شود.
ویژگی های  پروفیل های درب و پنجره :
 قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و دقت ابعادی و کیفیت سطحی پروفیل های درب و پنجره تولیدی شرکت فولاد مهر سهند امکان ساخت انواع درب و پنجره را مهیا می سازد.
کابرد های پروفیل های درب و پنجره :  کاربرد پروفیل های درب و پنجره در ساخت انواع درب و پنجره های فلزی

پروفیل تک لبه,پروفیل سه پری,پروفیل 507,پروفیل 508,پروفیل 509,قوطی فولادی,پروفیل فولادی,چهارچوب فولادی,چهارچوب فلزی,چهارچوب آهنی,چهارچوب ساده,چهارچوب فرانسه,چهارچوب مکزیکی,چهارچوب رومی,قوطی آهنی,پروفیل آهنی,ورق فولادی,ورق آهنی,ورق روغنی,ورق سیاه,ورق گالوانیزه

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393