فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

رقابت شرکت های کوچک مقیاس

. ارسال شده در اخبار عمومی.

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار فولاد، معادن‌کوچک ‌مقیاس برای رقابت با معادن بزرگ کشور با برند سازی محصولی خاص قابلیت رقابت برای تولید و صادرات پیدا می ‌کنند. بنابر اظهارات کارشناس ارشد بازار های جهانی فولاد سنگ ‌آهن در مورد نحوه اجرای برندینگ معادن کوچک‌ مقیاس، در مجموع نحوه اجرای برندینگ این‌ گونه معادن با معادن بزرگ چه از نظر اولویت خرید از سوی خریداران و چه کسب رتبه  بسیار متفاوت است.

از این رو به عنوان مثال شرکت ‌های متعدد سنگ ‌آهنی طی ۱۱ تا ۱۲ سال پیش در استرالیا فعالیت داشتند اما بعد از بحران جهانی سال ۲۰۰۸ که قیمت‌ ها به شدت کاهش یافت تعدادی از آنها از میدان فعالیت خارج شدند.

شرکت ‌های کوچک‌ مقیاس معدنی نیز باید محصولات مشابه تولیدی بزرگان این حوزه را از طریق اختلاط تولید کنند زیرا ظرفیت تولید آنها به تنهایی قابلیت صادرات ندارد.

شرکت ‌های کوچک‌ مقیاس باید طبق سفارش مصرف‌ کننده خاص در داخل یا حتی خارج از کشور،  میزان تولید مورد نیاز خود را حتی با ادغام با سایر معادن کوچک تامین کنند تا نظر مشتری به طور کامل اجابت شود.

وی با اشاره به اینکه معادن کوچک مقیاس در زمینه بازاریابی در داخل و خارج از کشور با مشکل مواجه هستند افزود: این معادن به علت ظرفیت پایین ‌شان باید برای تامین نظر مشتری رویکرد یک نواختی در محصول ایجاد کنند که این امر می‌ تواند از طریق اختلاط با معادن دیگر ایجاد شود و این کار نیاز به زمان دارد.

کارشناسان متعددی در خصوص وضعیت بازار فولاد به گفتمان می پردازند که در این میان توجه به واحدهای کوچک مقیاس از اهمیت ویژه ای برخوردار است چراکه این بخش می تواند الگویی برای پیشبرد مقاصد اقتصادی باشد.

 

منبع: آهن پرایس

مورخ:98/05/01

ویژگی های  ورق های شیت (برش خورده) :

ورق شیت های تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

کابرد های ورق های شیت (برش خورده) :  از جمله کاربردهای ورق های شیت ها می توان به ساخت لوازم پزشکی، لوازم خانگی، صنایع خودروسازی و حمل و نقل عمومی و... اشاره کرد.
ویژگی های  پروفیل های زد :

 پروفیل های تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

,قوطی 40*40,قوطی 20*20,قوطی 10*20,قوطی 40*80,قوطی 40*100,لوله داربستی,لوله سنگین,لوله,لوله دقیق,ستونی,سیم آرماتور بندی,وزن پروفیل های قوطی مربع,وزن پروفیل های قوطی مستطیل,وزن پروفیل های درب و پنجره,وزن پروفیل چهارچوب فلزی,وزن پروفیل های زد سوله (Z)

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393