فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

تداوم روزهای سخت فولاد

. ارسال شده در اخبار عمومی.

بنا بر گزارش تحلیل گران آهن پرایس در خصوص وضعیت بازار فولاد، روزهای پیچیده بازار فولاد هنوز هم ادامه دارد و نگرانی‌ های قیمتی عمیق‌ تر شده و حتی در روز های گرم سال که به ‌صورت سنتی زمانی برای ورود تقاضای فصلی است هم رونق چندانی از مسیر تقاضای واقعی در بازار دیده نمی‌ شود.

رفت و برگشت‌ های دلاری هم از یک شوک روانی قدرتمند چیزی کم ندارد مخصوصا در روز هایی که بازار با کاهش قیمت دلار به‌ شدت وارد فاز نگرانی شده و با کاهش قیمت‌ های پیشنهادی تلاش می‌کند یک لاک دفاعی جدید را ایجاد کند.

این درحالی است که بهای برخی مصنوعات فولادی در بازار آزاد انعطاف بیشتری به نسبت واحد های تولیدی از خود نشان می ‌دهند، یعنی بازار سریع ‌تر از خود تولید کننده، کاهش نرخ را در دستور کار قرار می‌دهد.

این شرایط یعنی فاکتور ترس جای خود را به خرید های هیجانی و جو روانی رشد قیمت‌ های چند روز اخیر داده است که برای آینده بازار به‌ شدت مضر است زیرا مشخص نیست چه عملکردی از سوی یک یا چند فعال بازار برای کل بازار فولاد چه میزان هزینه در بر خواهد داشت.

البته نرخ ‌های موجود در وضعیتی قرار دارند که نه پتانسیل رشد جدی داشته و نه امکان کاهش قیمت‌ های بزرگی را پیش روی خود متصور می‌بینند. قیمت ‌های پایه در بورس کالا  سد محکمی برای کاهش گسترده قیمت‌ هاست ولی هنوز پتانسیل چند تکانه مثبت و منفی قیمتی را فراهم کرده است.

موجودی انبارها نیز به نسبت بالاست آن‌ هم در شرایطی که بخش مهمی از محموله‌ ها وارد فاز زیان شده است. ترس از کاهش  قیمت دلار هم به سکوت در بازار منجر شده و بیش از اثرات واقعی، در فاز روانی ترس از آینده را گسترش می‌دهد.

در این شرایط تنها می‌توان نظاره‌گر اوضاع بود شاید گذشت زمان آینده بهتری را ترسیم کند اما نگرانی‌های بزرگ از کاهش قیمت هم وجود ندارد اگرچه تکانه‌های نرخ را نمی‌توان نادیده گرفت.

 

منبع: استیل پرایس

مورخ: 98/05/03

داربست های فلزی : 
معمولا از لوله (داربستی 48) ساخته و  برای دسترسی به ارتفاعات استفاده می شود .
فولاد
فولاد (Steel)، آلیاژهای آهن – کربن به همراه مقادیر جزیی از برخی عناصر دیگر مانند منگنز، سیلیسیوم و ... بوده که درصد کربن آنها می تواند بین 0.025 تا 2 متغیر باشد. این گروه از مواد، به علت داشتن خواص متالورژیکی مناسب، کاربردهای بسیاری در صنعت دارند.
پروفیل نورد سرد
از شکل دادن ورق های فولادی از طریق خم کردن و پرس ایجاد می شود.

وزن پروفیل آهنی,وزن ورق فولادی,وزن ورق آهنی,وزن ورق روغنی,وزن ورق سیاه,وزن ورق گالوانیزه,وزن قوطی 40*40,وزن قوطی 20*20,وزن قوطی 10*20,وزن قوطی 40*80,وزن قوطی 40*100,وزن لوله داربستی,وزن لوله, سه پر آهنی,فولاد,پروفیل تایلیق,تایلیق

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393