فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

سوددهی بالای فولادسازان ترکیه ای در سال ۲۰۱۷

. ارسال شده در اخبار عمومی.

گزارش ها حاکی از آن است که تولید فولاد خام ترکیه در بین ماه های ژانویه تا نوامبر 13 درصد رشد داشته و به 34 میلیون و 200 هزار تن رسیده است که سهم تولید به روش کوره قوس الکتریکی 69 درصد است.

برآورد این بود در سال 2017 بالغ بر 37 میلیون و 300 هزار تن فولاد خام تولید شود که براساس گزارش انجمن جهانی فولاد به 37 میلیون و 524 هزار تن رسید.

به گزارش فولادنیوز، بهبود عملکرد فولادسازان ترکیه ای در سال ۲۰۱۷ و سوددهی بالای آنها در تولید فولاد خام به ویژه به روش کوره قوس الکتریکی، تقاضای قراضه را در این کشور تحت تاثیر قرار داد.

اگرچه آمار نهایی تجارت در سال گذشته هنوز منتشر نشده است اما انتظار می رود که در سال ۲۰۱۷ مصرف قراضه در ترکیه با ۱۶.۵ درصد رشد مواجه شده باشد.

مصرف مواد اصلی فولادسازی در سال گذشته ۳۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تن تخمین زده می شود که این رقم از ۲۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تن سال ۲۰۱۶۵ بالاتر است.

حدود ۹.۵ میلیون تن از این رقم یعنی سهمی معادل ۳۲ درصد تامین داخلی شده است.

فولادسازان ترکیه ای هم در سال قبل ترجیح داده اند بر روی همکاری با فعالان حوزه قراضه تمرکز کنند و به واسطه کسب حاشیه سود بالاتر، از خرید محصولات نیمه نهایی یا مواد اولیه جایگزین نظیر سنگ آهن امتناع کرده اند. بنابراین به طور قابل توجهی واردات قراضه به ترکیه افزایش یافت.

مورخ : 1396/11/30

کابرد های پروفیل های درب و پنجره :  کاربرد پروفیل های درب و پنجره در ساخت انواع درب و پنجره های فلزی
ویژگی های پروفیل های قوطی مربع:
پروفیل های قوطی مربع تولیدی شرکت فولاد مهر سهند  دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است.
کابرد های پروفیل های قوطی مربع :  می توان به ساخت لوازم پزشکی، صنایع خودروسازی، حمل و نقل و... اشاره کرد.
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393