فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

به دنبال عرضه تمامی حلقه های زنجیره فولاد در بورس کالا هستیم

. ارسال شده در اخبار عمومی.

بورس کالا با شفافیتی که در معاملات ایجاد می کند می تواند به اختلافات بین فولادی ها و سنگ آهنی ها در بحث عرضه و خرید پایان دهد.

به گزارش «کالاخبر»،مهدی کرباسیان، رئیس هیئت مدیره ایمیدرو گفت: در حال حاضر انجمن تولیدکنندگان سنگ آهن با وضع عوارض صادراتی مخالف است درحالی که با تفکری که در وزارت صنعت، معدن و تجارت وجود دارد، وضع تعرفه را لازمه تامین نیاز واحدهای داخلی می داند.

وی عنوان کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت معتقد است برای وضع هرگونه عوارض صادراتی و تعرفه وارداتی باید با انجمن های تخصصی و مربوطه گفت و گو شده و نظر آنها در رابطه با آن اخذ گردد.

کرباسیان درخصوص عرضه های سنگ آهن در بورس هم معتقد است بورس کالا با شفافیتی که در معاملات ایجاد می کند می تواند به اختلافات بین فولادی ها و سنگ آهنی ها در بحث عرضه و خرید پایان دهد گفت: ایمیدرو از عرضه سنگ آهن در بورس کالا برای صنایع داخلی علاوه بر عرضه های صادراتی که صورت می گیرد، استقبال می کند.

وی افزود: اعتقاد ما این است که فروش داخلی سنگ آهن هم از طریق بورس کالا صورت گیرد.

کرباسیان این را نیز خاطرنشان کرد: شفافیتی که بورس در روند عرضه، تقاضا و قیمت ایجاد می کند می تواند عاملی باشد بر اینکه شاهد عرضه سایر اقلام زنجیره از قبیل گندله و کنسانتره در بورس باشیم.

مورخ : 1396/12/24

ویژگی های پروفیل های تقویتی گالوانیزه :

پروفیل های تقویتی گالوانیزه تولیدی این شرکت از محصولات جدید بوده که در راستای استفاده از امکانات شرکت انجام گردید. کاربری این محصولات در پروسه و تکمیل پروفیل های درب و پنجره  .می باشد UPVC 
از ویژگیهای بارز پروفیل های تولیدی این مجموعه انتخاب مواد اولیه درجه یک از شرکتهای معتبر داخلی بوده که دارای استحکام بیشتر، شکل پذیری بهتر و چسبندگی عالی می باشد

کابرد های پروفیل های تقویتی گالوانیزه :  کاربرد پروفیل های تقویتی گالوانیزه  در مقاوم سازی و تقویت قاب و فرم درب و پنجره و استفاده در شاسی کشی و نصب دیواره و سقف کناف
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393