فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

چهاردهمین کنفرانس استراتژی های توسعه صنعت فولاد- استیل هوم

. ارسال شده در اخبار عمومی.

چهاردهمین کنفرانس استراتژی های توسعه صنعت فولاد استیل هوم 24 الی 26 فروردین ماه 1397 (  13 تا 15 آوریل 2018 ) در شانگهای چین برگزار خواهد شد.

سال 2018 بدون شک دولت چین به اصلاحات ساختاری در بخش عرضه فولاد ادامه خواهد داد تا به شکل گیری یک اقتصاد واقعی کمک بیشتری بنماید.

استیل هوم در تلاش است در این کنفرانس به فراینده توسعه بازارهای فولاد، سنگ آهن، زغال سنگ و کک بپردازد. استفاده از بازارهای فیوچرز و مدیریت ریسک و همچنین توسعه تجارت الکترونیک از جمله موضوعات اصلی این کنفرانس می باشد.

با حضور در این کنفرانس می توانید از نقطه نظرات کارشناسان امر در صنعت فولاد بهره برده و با بیش از هزار فعال صنعت فولاد چین آشنا شوید.

Steel Industry Development Strategies

مورخ : 1396/12/27

ویژگی های  چهارچوب :

پروفیل های چهارچوب تولیدی شرکت فولاد مهر سهند دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

کابرد های چهارچوب :  از جمله کاربردهای چهارچوب می توان به ساخت چهارچوب درب فلزی برای دربهای چوبی، ام دی اف و اچ دی اف اشاره کرد.
ویژگی های پروفیل های تقویتی گالوانیزه :

پروفیل های تقویتی گالوانیزه تولیدی این شرکت از محصولات جدید بوده که در راستای استفاده از امکانات شرکت انجام گردید. کاربری این محصولات در پروسه و تکمیل پروفیل های درب و پنجره  .می باشد UPVC 
از ویژگیهای بارز پروفیل های تولیدی این مجموعه انتخاب مواد اولیه درجه یک از شرکتهای معتبر داخلی بوده که دارای استحکام بیشتر، شکل پذیری بهتر و چسبندگی عالی می باشد

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393