فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 
پرینت

برای موفقیت در دنیای کار آینده چه باید کرد؟

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 8

نویسنده: Soulaima Gourani

مترجم: مریم رضایی

خیلی سخت می‌توان دوران قبل از اینترنت، قبل از گوگل، قبل از یوتیوب و نت‌فلیکس را تصور کرد. نسل Z (متولدین اوایل دهه ۲۰۰۰) نمی‌تواند این واقعیت را درک کند که ما زمانی از فکس برای ارسال اسنادمان استفاده می‌کردیم.

پرینت

روش های شکل دهی فلزات

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 37

تمام  اجسام فلزی اطراف ما  توسط یکی از روش های شکل دهی فلزات ساخته شده اند.

امروزه شکل دهی فلزات به عنوان یکی از روش های مهم ساخت و تولید قطعات محسوب می شود. از این رو شناخت هر چه دقیق تر آن، صنعت گران را به سمت تولید قطعات با کیفیت بالاتر سوق می دهد. توانایی تغیر شکل دائمی فلزات یکی از اصلی ترین  ویژگی های آنها به حساب می آید.تولید ورق ، سیم ، مفتول ، تیر آهن ، میل گرد، لوله ، و به طور کلی شکل دهی فلزات مدیون این قابلیت است .

پرینت

مدیران بزرگ چه ویژگی‌هایی دارند؟

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 57

منبع: Forbes : در این عصر مدیران شرکت‌ها بی‌شک با بحران مواجه شده‌اند. تقریبا یک‌سوم از کارمندان به مدیریت شرکت‌ها اعتماد ندارند. علاوه بر این، اکنون کارفرمایان باید نیازهای نسل جوان را فراهم سازند.

پرینت

جذب مشتری با ارائه تجربه‌های یکپارچه

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 71

مترجم: مهدی نیکوئی

منبع: mckinsey : در سال‌های اخیر، چشم‌انداز کسب‌وکارها به دنبال تغییر شرایط اقتصادی، افزایش انتظارات مشتریان و نوآوری‌های فناورانه، تحولات زیادی داشته است.

این واقعیت فشار اضافه‌ای بر کسب‌وکارها تحمیل کرده تا عملکرد خود را بهبود دهند و به بازطراحی محصولات، خدمات و حتی سازمان‌های خود اقدام کنند.

پرینت

رمزگشایی از احساسات مشتری تا چه حد امکان‌پذیر است؟

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 120

نویسنده: Neil Davey

مترجم: مریم رضایی

وقتی محصول یا خدمتی که ارائه می‌کنید، ویژگی متفاوتی ندارد، چه چیزی برای شما باقی می‌ماند؟ پاسخ ارتباطی است که با مشتریان خود برقرار می‌کنید. برای اینکه تعامل با مشتری بیشتر شود، باید از احساسات مشتری بینشی به دست آورید و آن را به شیوه‌های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393