فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 
پرینت

واکاوی تاثیر پلت‌فرم‌های ارتباطی دیجیتال در بهره‌وری

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 22

مترجم: فریبا ولیزاده

منبع:sloanreview :

امروزه در سایه به‌کارگیری پلت‌فرم‌های ارتباطی دیجیتال و افزایش تنوع دیدگاه‌ها و نظرات در سازمان، رهبران می‌توانند زمینه همکاری‌های قوی‌تری را فراهم کنند. هنگامی که از تحول دیجیتال موفق در سازمان سخن به میان می‌آید، مسلما هیچ‌کس به موضوع تنوع دیدگاه‌ها به‌عنوان یک مولفه ضروری و تاثیرگذار نمی‌اندیشد.

پرینت

انتخاب افراد در مواجهه با سوگیری

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 25

نویسنده: Aneeta Rattan

مترجم: آناهیتا جمشیدنژاد

منبع: HBR : افراد در تعاملات روزمره خود در محیط کار بسیار با نظرات سوگیرانه مواجه می‌شوند. به‌عنوان مثال، ممکن است به یک زن گفته شود که زنان به‌طور کلی فاقد استعداد رهبری سازمانی یا حوزه‌های فنی هستند. همچنین ممکن است اقلیت‌های نژادی اظهاراتی را بشنوند که شامل کلیشه‌های منفی در مورد نژاد آنهاست.

پرینت

آشنایی با خط تولید میلگرد

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 22

چند وقتی معرفی خطوط تولید کمرنگ شده بود، امروز خط تولید میلگرد رو معرفی می کنم ، خط تولید میلگرد به روش نورد گرم رو برای شما تشریح خواهم کرد . میلگرد یا آرماتور فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به این منظور در سازه‌های بتن آرمه به کار می‌رود به شکل سیم یا میلگرد می‌باشد و فولاد میلگرد نامیده می‌شود.

پرینت

فولادهاي فنر

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 64

فولادهای فنر، فولادهايي هستند كه به‌دليل خاصيت ارتجاعي ناشي از اثر سرد كردن در روغن يا آب و بعد برگشت دادن، براي ساخت هرگونه قطعه فنري مناسب هستند.

پرینت

فولاد سمانتاسيون چيست؟

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 67

درصد کربن فولادهای سمانتاسیون پايين و حداکثر 0.3 است. اين فولادها علاوه بر کربن عناصر آلياژي ديگرنظير: منگنز، سيليسيم، کروم، موليبدن و نيکل دارا مي باشند و تحت عمليات حرارتي کربن دهي توليد مي شوند. به دليل درصد پايين کربن بعد از عمليات حرارتي سخت کاري سختي بالايي نخواهند داشت.

semantasion

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393