فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 
پرینت

انواع نبشی

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 99

نبشی یکی از پر مصرف ترین نوع پروفیل های ساختمانی می باشد که انواع نبشی بصورت ترکیبی و جداگانه در سازه های فلزی به کار می رود. نبشی به ابعاد ۵ تا ۱۵ سانتی متر را جهت بکارگیری در اتصالات پل ها به ستون ها و یا تیرآهن ها به بیم های باربر و اتصالات ستون ها به صفحات در فندانسیون و همچنین جهت ساخت ستون و خرپا به کار می رود .

پرینت

کاربرد نبشی

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 101

نبشی کاربردهای متنوعی دارد که از جمله این کاربردها می توان به کاربرد در عضو بادبندی ، ساخت خرپا ، سازه های LSF دکل های انتقال نیرو وانواع قاب های فلزی به کار رفته در ماشین آلات و تجهیزات صنعتی اشاره نمود. در این مقاله به بررسی نحوه اتصال نبشی به عضو اتصال پرداخته شده است .

پرینت

نبشی ضد زنگ

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 89

نبشی فولادی ، در دو نوع 304 و 304L تولید می شود . یک نبشی ضد زنگ نورد گرم با گوشه با زاویه گرد داخلی است که برای پیاده سازی تمام سازه های فلزی ایده آل است . نبشی فولادی ضد زنگ دارای مقاومت بیشتری نسبت به سایر نبشی های دیگر است و در برابر خوردگی مقاومت مناسبی از خود نشان می دهد .

پرینت

نبشی T316

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 90

نبشی T316 از جنس فولاد ضد زنگ می باشد که دارای یک پوشش نیکل کروم ، حاوی مولیبدن است که مقاومت در برابر خوردگی را بالا می برد و مقاومت در دمای بالا را در مقایسه با ” نبشی فولادی ضد زنگ 304 ” افزایش می دهد. نبشی فولادی ضد زنگ T316 به طور گسترده ای به عنوان قفسه یا پایه ضد زنگ در صنایع غذایی و دریایی مورد استفاده قرار می گیرد. نبشی T316 یک انتخاب ایده آل برای مقاومت در برابر خوردگی در برابر طیف گسترده ای از مواد شیمیایی و اسیدهای معدنی و پیاده سازی پروژه های سازگار با محیط زیست است.

پرینت

نبشی فولادی A36

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 87

نبشی فولادی A36 یک نوع نبشی از جنس فولادهای کربنی است که در صنعت و ساخت و ساز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. نبشی فولادی A36 کم هزینه تر از  نبشی های فولادی مخصوص است و قدرت مورد نیاز برای سازه های فلزی را دارا می باشد . علاوه بر این، قابل جوشکاری ، خمکاری و ماشینکاری است. گالوانیزه شدن فولاد باعث افزایش مقاومت آن در برابر خوردگی می شود.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393