فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 
پرینت

جذب مشتری با ارائه تجربه‌های یکپارچه

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 25

مترجم: مهدی نیکوئی

منبع: mckinsey : در سال‌های اخیر، چشم‌انداز کسب‌وکارها به دنبال تغییر شرایط اقتصادی، افزایش انتظارات مشتریان و نوآوری‌های فناورانه، تحولات زیادی داشته است.

این واقعیت فشار اضافه‌ای بر کسب‌وکارها تحمیل کرده تا عملکرد خود را بهبود دهند و به بازطراحی محصولات، خدمات و حتی سازمان‌های خود اقدام کنند.

پرینت

رمزگشایی از احساسات مشتری تا چه حد امکان‌پذیر است؟

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 70

نویسنده: Neil Davey

مترجم: مریم رضایی

وقتی محصول یا خدمتی که ارائه می‌کنید، ویژگی متفاوتی ندارد، چه چیزی برای شما باقی می‌ماند؟ پاسخ ارتباطی است که با مشتریان خود برقرار می‌کنید. برای اینکه تعامل با مشتری بیشتر شود، باید از احساسات مشتری بینشی به دست آورید و آن را به شیوه‌های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

پرینت

با به دست آوردن مهارت‌های نرم دیگر مهم نیست چه دانشی دارید

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 87

انسان امروز اگر می‌خواهد شغلی داشته باشد و آن را حفظ کند، باید نوع نگاهش را به مهارت‌های سخت (قابلیت‌های قابل آموزش و قابل سنجش مثل خواندن، نوشتن، ریاضیات و...) و نرم (مهارت‌های غیرملموس که چندان قابل سنجش نیستند، مثل همدردی یا توانایی کنار آمدن با دیگران) تغییر دهد.

پرینت

سه اولویت مهم برای مدیران عامل در سال ۲۰۱۹

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 85

مترجم: علی خدادوست

مقاله حاضر حاصل گفت‌وگوی بیل توماس با بیش از ۱۳۰۰ مدیرعامل از بزرگ‌ترین شرکت‌ها و کسب‌وکارهای جهانی است که در ژانویه ۲۰۱۹ در نشریه جهانی world economic forum منتشر شده است. مدیران عاملی که با ایشان صحبت می‌کنم هم درگیر موضوعات مشابهند. واقعیت این است که هیچ علم و دانشی شما را برای پذیرش چنین نقش‌هایی آماده نمی‌کند.

پرینت

فولاد زنگ نزن و کاربرد های آن

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 127

فولاد زنگ نزن :

فولاد زنگ نزن یا استنلس استیل (به انگلیسی: Stainless Steel) به فولادهایی با مقدار عناصر آلیاژی بالا گفته می‌شود که توانایی مقاومت به خوردگی در اتمسفرهای خورنده و دماهای بالا را داشته باشند. فولادهای ضد زنگ معمولی حاوی حداقل ۱۱ درصد کروم هستند که عامل اصلی مقاومت به خوردگی آنهاست.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393