فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 
پرینت

نبشی T316

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 273

نبشی T316 از جنس فولاد ضد زنگ می باشد که دارای یک پوشش نیکل کروم ، حاوی مولیبدن است که مقاومت در برابر خوردگی را بالا می برد و مقاومت در دمای بالا را در مقایسه با ” نبشی فولادی ضد زنگ 304 ” افزایش می دهد. نبشی فولادی ضد زنگ T316 به طور گسترده ای به عنوان قفسه یا پایه ضد زنگ در صنایع غذایی و دریایی مورد استفاده قرار می گیرد. نبشی T316 یک انتخاب ایده آل برای مقاومت در برابر خوردگی در برابر طیف گسترده ای از مواد شیمیایی و اسیدهای معدنی و پیاده سازی پروژه های سازگار با محیط زیست است.


کاربرد نبشی T316

معمولا از نبشی فولادی ضد زنگ 316 در صنایع تولید مواد غذایی ، تجهیزات دارویی ، قطعات کوره ، مبدلهای حرارتی ، شیرها و پمپ ها ، تجهیزات شیمیایی و قطعات مرتبط با صنایع دریایی استفاده می شود.

با توجه استفاده درصد پایین تر کربن در تولید نبشی T316 ، قابلیت ماشینکاری و مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در دمای بالا ، افزایش یافته است . انجام عملیات های برش ، جوش ، فرم دهی و ماشین کاری بر روی این نوع نبشی از دشواری متوسط برخوردار است.

نبشی :
نبشی از مهمترین مصالح و پروفیل های ساختمانی میباشد که به صورت مرکب و منفرد در پروژه های عمرانی،ساختمانی و صنعتی به کار میرود.
ناودانی :
نوعی پروفیل که عمده مصرف آن در ساخت بادبند ، پل ها و مصارف صنعتی استفاده می شود.
میلگرد :
این محصول با استفاده از انواع گوناگون فولاد طی فرآیند نورد گرم تولید می‌شوند. بیشتر میلگردها از فولادهای تازه تولیدشده ساخته می‌شوند، اما گاهی از ضایعات فولاد هم برای تولید میلگرد استفاده می‌شود.
تیرآهن :
تیرآهن اساسی ترین پروفیل ساختمانی است که بعضا در پروژه های صنعتی نیز کاربرد دارد.
لوله فولادی
لوله های فولادی
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393