فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 
پرینت

چگونه یک سازمان شاد ایجاد کنیم؟ (2)

. ارسال شده در مقالات عمومی. بازدید: 322

نویسنده: Cheryl Stein

مترجم: سیدحسین علوی‌لنگرودی

در بخش اول این مطلب گفته شد که همه شرکت‌ها و سازمان‌ها حتی سازمان‌های به شدت موفق و پیشرو به شدت نیازمند آن هستند که شرایطی را فراهم آورند که در آن به افراد سوای عملکردشان و بنا به دلیل یا دلایلی که آنها را به کار کردن در آن سازمان علاقه مند و مشتاق می‌سازد توجه شود که این مساله شامل مدیران و روسا نیز می‌شود.

سه مورد از هفت توصیه کاربردی در این زمینه که در مطلب هفته قبل بدان پرداخته شد عبارت بودند از ۱)لزوم استخدام افرادی شاد و پرامید،۲) تشویق کارکنان به در فکر همدیگر بودن و ۳) بیرون زدن از محل کار و گذراندن چند ساعت در کنار همکاران. در ادامه به چهار توصیه کاربردی دیگر در این زمینه اشاره خواهد شد.

۴- نشان دهید که کارکنان تان برای شما مهم هستند

هنگامی که کارکنان یک سازمان به این نتیجه برسند که به آنها توجه می‌شود و مدیران، نگاه خاص و ارزشمندی نسبت به آنها دارند آن گاه میزان بهره وری و بازدهی آنها به شدت افزایش می‌یابد. در چنین شرایطی افراد یک نوع احساس شادی خاصی در محل کارشان تجربه می‌کنند.

برای شکل‌گیری و تقویت چنین احساسی در کارکنان لازم است که در فواصل زمانی کوتاه مثلا دو بار در هفته از آنها در مورد خودشان و خانواده‌شان پرسش شود تا یک نوع احساس خودمانی و صمیمی بودن به افراد دست دهد. مدیران باید همیشه به یاد داشته باشند که گفتن یک جمله کوتاه مانند «حالت چطوره؟» هیچ خرجی ندارد اما تاثیرات مثبت آن باورنکردنی است.

۵- افرادتان را تشویق کنید تا گاهی اوقات روی پروژه‌های شخصی‌شان کار کنند

یکی از رموز شکل‌گیری و افزایش احساس شادی در کار این است که به افراد این اجازه داده شود یا حتی آنها را تشویق کرد تا روی پروژه‌های کاری یا شخصی مرتبط با کارشان که مورد علاقه شدیدشان قرار دارد کار کنند.

در این حالت تا حد زیادی از استرس‌ها و خستگی‌ها در محل کار جلوگیری خواهد شد و افراد به احساس خوشایندتری از کار کردن دست خواهند یافت.

در این میان مدیران نباید نگران این باشند که پرداختن کارکنان به اهداف کاری شخصی شان موجب عقب افتادن وظایف کاری‌شان می‌شود چرا که انرژی و علاقه مضاعفی که از این طریق به افراد دست می‌دهد تا حد زیادی بر بهره وری و کارآیی آنها خواهد افزود.

۶-همیشه نیمه پر لیوان عملکرد کارکنان‌تان را ببینید

متمرکز شدن بیش از حد مدیران بر نقاط ضعف و اشکالات کارکنان نه تنها درد چندانی را از ما دوا نمی‌کند بلکه روحیه کارکنان برای ادامه کار را خراب خواهد کرد.

به همین دلیل لازم است که ضمن توجه به نقاط ضعف و مشکلات موجود و مدیریت هوشمندانه آنها به گونه‌ای عمل کرد که نقاط مثبت و امیدوارکننده موجود در عملکرد افراد نیز مورد توجه و تاکید قرار گیرد تا نگرش مثبت تری نسبت به کار و کار کردن در سازمان در ذهن افراد شکل بگیرد و این یعنی شادکاری بیشتر.

۷-همیشه پشتیبان و حامی افرادتان باشید

مدیران و روسا همیشه باید به یاد داشته باشند که بهترین حامی کارکنان شان کسی نیست جز مدیر مستقیم او و کسی که آن فرد به او گزارش می‌دهد.

بنابراین اگر می‌خواهید روحیه و احساس شادی را در کارکنان تان افزایش دهید در برابر دیگران حتما از او حمایت کنید و اگر انتقادی هم از عملکرد او دارید تذکر دادن نسبت به آن را به دیداری خصوصی و پس از حمایت کامل از او در برابر دیگران، موکول کنید.

 

منبع: دنیای اقتصاد

مورخ:97/11/07

داربست های فلزی : 
معمولا از لوله (داربستی 48) ساخته و  برای دسترسی به ارتفاعات استفاده می شود .
فولاد
فولاد (Steel)، آلیاژهای آهن – کربن به همراه مقادیر جزیی از برخی عناصر دیگر مانند منگنز، سیلیسیوم و ... بوده که درصد کربن آنها می تواند بین 0.025 تا 2 متغیر باشد. این گروه از مواد، به علت داشتن خواص متالورژیکی مناسب، کاربردهای بسیاری در صنعت دارند.

وزن پروفیل آهنی,وزن ورق فولادی,وزن ورق آهنی,وزن ورق روغنی,وزن ورق سیاه,وزن ورق گالوانیزه,وزن قوطی 40*40,وزن قوطی 20*20,وزن قوطی 10*20,وزن قوطی 40*80,وزن قوطی 40*100,وزن لوله داربستی,وزن لوله, سه پر آهنی,فولاد,پروفیل تایلیق,تایلیق

تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393