فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 

شرط جدید صادرات لوله و پروفیل فولادی

. ارسال شده در اخبار عمومی.

دبیر سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی گفت: در سال جهش تولید همچنان نیاز به اخذ مجوز از معاونت معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای صادرات محصولات لوله و پروفیل فولادی است.


تیتر20- امیرحسین کاوه اظهار کرد: طی تماس صورت گرفته از سوی سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی با وزارت صنعت، معدن و تجارت، در سال جهش تولید همچنان نیاز به اخذ مجوز از معاونت معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای صادرات محصولات است.

دبیر سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی افزود: هم اکنون فقط مرز افغانستان برای صادرات باز است و تا فرایند صدور مجوز صادرات برای تولیدکنندگان از معاونت معدنی مجوز طی شود، احتمالا این مرز صادراتی نیز به روی صادرکنندگان ایرانی بسته خواهد شد.

 

مورخ : 1399/01/21

انواع لوله :
ظرفی است با مقطع دایره و تو خالی ( دارای قطر ، ضخامت و طول ) و جهت جابجایی سیالات ( مایعات، گازها ، بخار ...)و مصارف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله ها از نظر جنس می توانند فلزی ( چدن ، فولاد)، پلاستیکی ، فابرگلاسی ، گلی ، بتنی و . . . باشند.
لوله های درز دار ( welded pipe ):
جهت ساخت اینگونه لوله ها از ورقهای فولادی و جوشکاری استفاده می شود. در این روش ابتدا ورق های فولادی از عرض به اندازه محیط نهایی لوله مورد نظر برشکاری شده و پس از فرم دادن به شکل دایره، لبه های ورق را به هم جوشکاری می نمایند.
خرپا : 
مجموعه ای از مقاطع (پروفیل های قوطی مربع،پروفیل های قوطی مستطیل،ناودانی،نبشی،لوله) که به طور مفصلی به هم متصل شده و شبکه های مثلثی را به وجود می آورند .
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393