فرم کلی
محاسبه وزن لوله و پروفيل
  1. اندازه اسمي قطر لوله (D)
  2. ضخامت (T)
  3. وزن محاسبه شده:
 
پرینت

سیم مفتول گالوانیزه و توضیحاتی راجع به آن

. ارسال شده در مقالات شرکت. بازدید: 1335

 سیم مفتول گالوانیزه یکی از رایج ترین و پرکاربردترین سیم های موجود در بازار می باشد که با داشتن تنوع بسیار بالا و بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از صنعتگران و کارخانه داران را به سوی خود جذب می کند.

امروزه شرکت های بسیار زیادی را می توانید مشاهده کنید که در زمینه تولید بهترین سیم مفتول گالوانیزه فعالیت می کند که بی شک یکی از مشهورترین این شرکت ها نیز، شرکت مهر استیل می باشد. شما نیز میتوانید برای خرید و سفارش سیم مفتول گالوانیزه مورد نیاز خود، از هم وی سایت اینترنتی پیش روی خود اقدام لازم را انجام داده و سیم مورد نظرتان را سفارش دهید. لازم به ذکر است که خریداران می توانند قبل از خرید توضیحات در مورد ویژگی ها و مشخصات این سیم ها اطلاعاتی را از همکاران ما دریافت کنند.


سیم مفتول گالوانیزه
آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از سیم مفتول گالوانیزه هستید؟ آیا می دانید سیم مفتول گالوانیزه ایرانی با نوع چینی آن چه تفاوت هایی را دارد؟ از شما دعوت می نماییم که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی کرده و اطلاعات بسیار جالب و مفیدی را در این خصوص به دست بیاورید.
امروزه شرکت های بسیار زیادی را می توانید در زمینه تولید و طراحی انواع سیم مفتول گالوانیزه پیدا کنید که روز به روز نیز به تعداد این شرکت ها افزوده می شود و شما می توانید تنوع بسیاری بالایی از محصولات و برندها را در ویترین بسیاری از فروشگاه های اینترنتی مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که یکی از پیشرو ترین و معتبرترین این شرکت ها، شرکت مهر استیل می باشد که با داشتن تنوع بسیار بالایی از سیم مفتول گالوانیزه توانسته است توجه بسیاری از خریداران را به سوی خود جذب کند. شما نیز میتوانید سیم مفتول گالوانیزه مورد نیاز خود را به راحتی از همین شرکت تهیه و خریداری کنید چرا که کیفیت و مرغوبیت محصولات شرکت مهر استیل اثبات شده است و امروزه با داشتن صادرات بسیار گسترده به سایر کشورهای آسیایی و اروپایی توانسته است رتبه های برتر را در زمینه تولید و عرضه بهترین سیم های مفتول گالوانیزه داشته باشد.

در ادامه مطالب پیش روی سعی بر آن داریم تا در مورد ویژگی ها، کاربرد، انواع، خرید و قیمت سیم مفتول گالوانیزه توضیحاتی را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

galvanized wire rod


ویژگی های سیم مفتول گالوانیزه
یکی از مهمترین عواملی که سبب شده است تا سیم مفتول گالوانیزه از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار باشد، می توان به ویژگی های و مشخصات این سیم اشاره کرد. لازم به ذکر است که تمام سیم های مفتولی با استفاده از دانش و فناوری روز جهانی تهیه و طراحی می شوند تا بتوانند بهترین کارکرد و عملکرد را داشته باشند. از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های سیم مفتول گالوانیزه می توان به موارد زیر اشاره داشت:


-         داشتن سطح بسیار صاف، براق و صیقل داده شده
-         ماندگاری و دوام بسیار فوق العاده در برابر شرایط آب و هوایی بسیار متفاوت
-         داشتن قیمت های بسیار مقرون به صرفه و مناسب
-          نصب بسیار راحت و نگهداری آسان
-         داشتن مقاومت بسیار بالا در برابر انواع ولتاژ های مختلف
-         مناسب برای استفاده در بسیاری از صنایع و در دسترس بودن برای تمام خریداران
-         مقاومت بسیار بالا در برابر اکسایش، نم و زنگ زدگی
-         مقاومت بسیار بالا در برابر پیچ خوردگی

حال شما نیز می تونید با در نظر گرفتن هر کدام از ویژگی های بی نظیر فوق، در بهترین زمان ممکن اقدام به سفارش و خرید سیم مفتول گالوانیزه داشته باشید و آن را به راحتی در صنعت و حرفه ی خود مورد استفاده قرار دهید.

wire rod
کاربرد سیم مفتول گالوانیزه
سیم مفتول گالوانیزه با داشتن ویژگی های سیار بی نظیر خود، بهترین گزینه برای استفاده در بسیاری از صنایع می باشد و امروزه شما می توانید به راحتی استفاده از این سیم ها را در هر صنعتی مورد مشاهده قرار دهید. از مهمترین کاربرد سیم مفتول گالوانیزه می توان به موارد زیر اشاره کرد:


-         صنعت ساختمان سازی و مرحله آرماتوربندی
-         صنعت تاسیسات انرژی
-         صنعت پتروشیمیایی
-         صنایع غذایی و دارویی
-         انتقال جریان الکتریکی در بسیاری از لوازم خانگی

لازم به ذکر است که شما می توانید قبل از خرید خود، در مورد کاربرد سیم مفتول گالوانیزه با همکاران ما در تماس بوده و اطلاعات لازم را در این خصوص به دست بیاورید. امروزه از سیم های مفتولی در بسیاری از صنایع استفاده می شود به بیان دیگر در هر صنعت که نیاز به عبور جریان الکتریکی باشد، به راحتی می توان از انواع بسیار مختلف سیم مفتول گالوانیزه استفاده لازم را داشت.

علل اصلی این امر نیز بی شک با کیفیت و مرغوب بودن این محصول می باشد به طوری که شما نیز میتوانید سیم های مفتولی را با سیم های افشان مورد مقایسه قرار داده و به برتر و بهتر بودن این سیم ها پی ببرید. امروزه سیم های مفتولی به راحتی توانسته اند جایگزین برای سیم های افشان باشند.


انواع سیم مفتول گالوانیزه
سیم مفتول گالوانیزه با داشتن انواع و تنوع بسیار بالای خود توانسته است توجه بسیاری از صنعتگران و کارخانه داران را به سوی خود جلب کند که از مهمترین و اصلی ترین انواع سیم مفتول گالوانیزه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-         سیم های مفتول گالوانیزه شده گرم
-         سیم های مفتول گالوانیزه شده سرد
-         سیم های مفتول گالوانیزه شده نمره 10
-         سیم های مفتول گالوانیزه شده نمره 12
-         سیم های مفتول گالوانیزه شده نمره 14
-         سیم های مفتول گالوانیزه شده نمره 16
-         سیم های مفتول گالوانیزه شده نمره 18
-         سیم های مفتول گالوانیزه شده نمره 20
-         سیم های مفتول گالوانیزه شده نمره 22
-         سیم های مفتول گالوانیزه شده نمره 26

لازم به ذکر است که هر کدام از انواع سیم های مفتولی گالوانیزه شده، دارای مشخصات و ویژگی های بسیار متفاوتی با یکدیگر می باشد که اصلی ترین دلیل تفاوت آنها نیز مربوط به ضخامت و وزن آنها می باشد. برای مثال ضخامت سیم های مفتولی گالوانیزه شده نمره 20 در حدود 0.9 میلیمتر می باشد در حالی که ضخامت سیم مفتولی نمره 14، در حدود 2 میلیمتر خواهد بود. افراد می توانند با توجه به صنعتی که در آن به فعالیت مشغول هستند، یکی از بهترین این سیم مفتول گالوانیزه را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهند. در ادامه راجع به دو مورد از مهمترین انواع این محصول توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه خواهیم داد.

انواع سیم مفتول گالوانیزه


سیم مفتول گالوانیزه سرد
سیم های مفتولی گالوانیزه سرد در اثر فلز روی به همراه آبکاری برق تشکیل می شود که این امر سبب کاهش ضخامت سیم مفتولی شده و در نتیجه تیز در مقابل رطوبت و زنگ زندگی از مقاومت کمتری برخوردار می باشد که البته که مقاومت کم در مقایسه با سیم های مفتولی گرم می باشد. فرایند تولید سیم مفتول گالوانیزه سرد به این شکل است که بعد از اکسید زدایی و تمیز کاری، توسط جریان الکتریکی، لایه از روی در طی فرایند الکترولیزر بر روی سیم ها واقع شده و به دلیل گالوانیزه شدن بسیار نازک تر می باشد.

قطر بسیاری از سیم هی مفتولی گالوانیزه سرد در حدود 6 تا 0.5 میلی متر می باشد و از خواص شیمیایی و مکانیکی بسیار جالبی برخوردار می باشد که به شکل کلاف ها و شاخه ها نیز در ویترین های گوناگون جای خود را گرفته است و شما می توانید با توجه به نیاز مورد نظر خود اقدام به خرید این محصول داشته باشید.


سیم مفتول گالوانیزه گرم
از دیگر مهمترین انواع سیم مفتول گالوانیزه می توان به مفتولی گرم اشاره کرد که این محصول از مفتول سیاهی که حرارت دیده و روکش دهی شده است تهیه و آماده می شود. سیم های مفتولی سیاه در اثر حرارت بسیار نفوذ ناپذیر و نرم می شوند که دلیل اصلی آن نیز کاهش میزان کربن موجود در سیم های مفتولی سیاه می باشد.

امروزه از سیم های مفتولی گرم برای تهیه و طراحی انواع سیم خاردار، توری مرغی و توری حصاری استفاده می شود چرا که از نرمی بسیار بالایی برخوردار هستند. حرارتی که این سیم ها در هنگام گالوانیزه شدن بایستی تحمل کنند در حدود 900 درجه سانتیگراد می باشد و این امر سبب میشود که سیم های مذکور در کوره های آنیل به شکل بسیار جالب به نرمی و انعطاف پذیری مورد نظر دست پیدا کنند.

سیستم خنک کننده در این کوره ها به وسیله آب و هوا صورت می گیرد. استفاده از سیم های مفتولی گالوانیزه شده گرم بسیار رایج بوده و از پرفروشترین انواع سیم های مفتولی می باشد که شما می توانید به راحتی این محصول را از وب سایت پیش روی خود تهیه و خریداری کنید.
 

خرید سیم مفتول گالوانیزه

اگر شما نیز به دنبال خرید و استفاده از سیم مفتول گالوانیزه هستید می توانید در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن، از وب سایت اینترنتی پیش روی خود اقدام به خرید این محصول داشته باشید. شرکت مهر استیل با داشتن سابقه ی بسیار درخشان و بی نظیر خود توانسته است خدمات فوق العاده ای را در این زمینه ارائه دهد. اگر شما نیز قصد دارید تا از همین وب سایت پیش روی خود اقدام به خرید سیم مفتول گالوانیزه داشته باشید می توانید به موارد زیر توجه لازم را داشته باشید:

-         حتما محل آدرس تحویل خود را با نهایت دقت و توجه وارد نموده تا همکاران ما بتوانند به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن، اقدام به ارسال محصولات سفارشی خود داشته باشند.
-         حتما شماره های پیگیری خود را در نزد خود نگه داشته تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانید پیگیری های لازم را انجام دهید.
-         قبل از خرید خود می توانید اطلاعات و مشاوره های لازم را در خصوص سیم مفتول گالوانیزه به دست آورده و سپس اقدام به سفارش داشته باشید.

شما می توانید با در نظر گرفتن میزان و مقدار سیم مفتولی مورد نیاز خود، از ویترین فروشگاه اینترنتی شرکت ما، اقدام به سفارش مورد نظر داشته باشید.


قیمت سیم مفتول گالوانیزه
یکی از مهمترین و اصلی ترین سوالاتی که در مورد سیم مفتول گالوانیزه وجود دارد، قیمت این محصول می باشد به طوری که شما نیز می توانید در خصوص قیمت و هزینه های خرید این محصول، به راحتی اطلاعات لازم را به دست آورده و بعد سفارش خود را ثبت کنید. لازم به ذکر است قیمت سیم مفتول گالوانیزه بسیار مناسب و معقول می باشد و خریداران می توانند با توجه به بودجه در اختیار خود، به راحتی این محصول را تهیه و خریداری کنید.

خریداران میتوانند قیمت های ارائه شده در وب سایت اینترنتی پیش روی خود را با سایر قیمت شرکت های دیگر مقایسه نموده و به ارزان و مناسب بودن قیمت محصولات ما پی ببرید. پایین بودن قیمت سیم مفتول گالوانیزه به معنای پایین بودن کیفیت این محصولات نمی باشد بلکه شرکت مهر استیل با استفاده از خط تولید بسیار بی نظیر خود توانسته است قیمت های پایین تری را برای خریداران در نظر گرفته باشد.
 

تفاوت میان سیم مفتول گالوانیزه ایرانی و چینی
یکی از موضوعات بسیار داغی که در زمینه سیم مفتول گالوانیزه وجود دارد، نوع ایرانی و چینی می باشد که خریداران و مصرف کنندگان بایستی در خرید خود به این امر نهایت توجه و دقت را داشته باشند. لازم به ذکر است که تفاوت های بسیار زیادی میان سیم مفتول گالوانیزه ایرانی و چینی وجود دارد که از مهمترین این تفاوت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:


-         سیم های مفتولی گالوانیزه ایرانی دارای مقاومت و دوام بسیار بالایی می باشد در حالی که سیم های مفتولی گالوانیزه چینی از این مقاومت برخوردار نمی باشند.
-         وزن سیم های مفتولی ایرانی بسیار سبک ترین از محصولات چینی آن می باشد.
-         مقاومت زنگ زدگی سیم های مفتولی گالوانیزه ایرانی در مقایسه با نوع چینی آن بسیار بالا می باشد.
-  بالا بودن قیمت سیم های مفتولی چینی در مقایسه با سیم های ایرانی می باشد.

امروزه در برخی از فروشگاه ها شاهد، فروش انواع بسیار مختلفی از سیم مفتول گالوانیزه مدل چینی هستیم که بسیاری از این محصولات از کیفیت بسیار پایینی برخوردار بوده و از قیمت های زیادی نیز دارند که شما می توانید با شناسایی تفاوت میان این محصولات، اقدام به خرید سیم مفتول گالوانیزه ایرانی داشته باشید.

 

 

سیم مفتول آرماتوربندی :
مفتول های تولیدی شرکت فولاد مهر سهند از نظر سایز و بسته بندی دارای کیفیت بالایی می باشد و با این که از نظر شیمیایی ماهیت خود را از دست نداده اما از نظر خواص مکانیکی و فیزیکی بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشد.
تمامی حقوق این سایت برای شرکت فولاد مهر سهند محفوظ می باشد © 1393